در جام باشگاه های جهان برزیلی ها عصای دست تقی پور و مس

در جام باشگاه های جهان برزیلی ها عصای دست تقی پور و مس

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های جهان قرار است از روز دوشنبه ۴ شهریور ماه در بانکوک تایلند آغاز شود و تیم مس سونگون نماینده فوتسال کشورمان در اولین دیدار خود و در بازی افتتاحیه روز دوشنبه برابر تیم مگنوس برزیل قرار خواهد گرفت.

مس در این رقابت‌ها در گروه بسیار سختی قرار گرفته است و باید به ترتیب در روز‌های دوشنبه و سه شنبه به مصاف تیم‌های مگنوس برزیل و ال پوزو مورسیا اسپانیا برود.

نماینده فوتسال کشورمان در این رقابت‌ها از وجود سه بازیکن مصدوم خود بی بهره است. مسلم اولاد قبا، توحید لطفی و سعید تقی زاده سه بازیکنی هستند که مسابقات جام باشگاه‌های جهان را از دست داده اند. مسلم اولاد قبا و توحید لطفی پیش از آغاز جام باشگاه های آسیا مصدوم شدند و در لیست این تیم برای این رقابت ها جای نداشتند، همچنین این دو بازیکن جام باشگاه های جهان را نیز از دست داده اند.

اما سعید تقی زاده در جام باشگاه‌های آسیا حضور پیدا کرد و حتی برای این تیم هم در بازی اول به میدان رفت. اما در بازی دوم برابر تیم الظفره امارات دچار مصدومیت شدیدی شد و به همین خاطر دیدار‌های مس را در جام باشگاه‌های آسیا و همچنین جام باشگاه‌های جهان را از دست داد.

بدین منظور مصدومیت‌های بازیکنان مس، کادر فنی این تیم را واداشت تا برای تقویت تیم خود اقدام به خرید دو بازیکن برزیلی کنند.

از همین رو آن‌ها با دو بازیکن برزیلی به نام‌های بوکائو و وان پتا به توافق رسیدند. بوکائو تیم مس را در جام باشگاه‌های آسیا همراهی می کرد.

عملکرد بوکائو در رقابت‌های آسیایی مورد انتقاد اکثر کارشناسان فوتسال قرار گرفت و برخی دیگر هم معتقد بودند که باید به او زمان داد تا خود را با تیم هماهنگ کند تا بتواند مس را در جام باشگاه‌های جهان کمک کند.

به جز بوکائو کادر فنی تیم مس سونگون با یک بازیکن برزیلی دیگری به نام وان پتا به توافق رسید و قرار است که او برای مس در جام باشگاه‌های جهان به میدان برود.

وامپتا بازیکنی است که همانند بوکائو در پست عقب گیر بازی می‌کند. وان پتا سابقه ۱۰ سال پوشیدن پیراهن تیم ملی ایتالیا را در کارنامه خود دارد و حتی برای مدتی هم کاپیتان تیم ملی ایتالیا در رقابت‌های جهانی بوده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید