انصاریفرد: ارتباط تیم اقلید با ناظم الشریعه بررسی می‌شود/ هنوز نمی‌توان گفت اتفاقات فوتسال صد درصد تبانی بوده است

انصاریفرد: ارتباط تیم اقلید با ناظم الشریعه بررسی می‌شود/ هنوز نمی‌توان گفت اتفاقات فوتسال صد درصد تبانی بوده است

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال،محمدحسن انصاریفرد درباره بازی مشکوک تیم های شازند اراک و اقلید شیراز و اینکه حتی داوران مسابقه هم به این اتفاق واکنش نشان ندادند، گفت: در بازی هایی که اینطور برگزار می شود و شائبه دارد، نه داور می تواند دخالت کند، نه ناظر داوری و نه ناظر بازی. این در حیطه وظایف آنها نیست.

وی افزود: البته هنوز نمی توانیم بگوییم این بازی صد درصد تبانی بوده است. روی فیلم چند دقیقه ای نمی توان قضاوت کرد. باید گزارش نماینده داوری و بازی بیاید. فیلم های دیگری را هم دریافت کرده ایم و مدارک را برای دبیر کل فدراسیون فرستاده ایم. خواستار رسیدگی هستیم. این در کمیته انضباطی بررسی می شود.

رئیس سازمان لیگ فوتسال تاکید کرد: سه کارشناس رسمی اتفاقات رخ داده را بررسی می کنند و اگر تبانی باشد شدیداً برخورد می کنیم و تیم ها محروم خواهند شد. اجازه نمی دهیم در این رده سنی چنین اتفاقاتی رخ بدهد.

انصاریفرد درباره ارتباط تیم اقلید با سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: کمیته انضباطی حتماً تمام زوایا را بررسی می کند و هرگونه شائبه ای باشد برخورد می کنیم. اگر تیم برای آقای ناظم الشریعه باشد هم بررسی می کنیم. البته آقای ناظم الشریعه گفته است اقلید تیم من نیست و فقط مربی آکادمی من در آن تیم سرمربی است. این را هم بررسی می کنیم.

رئیس سازمان لیگ فوتسال که با شبکه خبر گفتگو می کرد، در پایان درباره اینکه آیا بازیکنان ۲۰ دقیقه به همین شکل در زمین ایستاده‌اند، گفت: ۲۰ دقیقه نبوده است. فیلم های دیگری را دریافت کرده ایم ولی نه داور و نه ناظر اختیاری برای توقف بازی ندارند. اگر بحث تبانی باشد ارکان قضایی بررسی می کنند. فینال مسابقات را متوقف کرده ایم تا نتیجه در کمیته انضباطی مشخص شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید