جابری:کماکان کارها را با انصاری فرد هماهنگ می کنیم/تمام فوتسال تلاش‌شان این است که او به سازمان لیگ بازگردد

جابری:کماکان کارها را با انصاری فرد هماهنگ می کنیم/تمام فوتسال تلاش‌شان این است که او به سازمان لیگ بازگردد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،آرش جابری درباره استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از سمت ریاست سازمان لیگ فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: فدراسیون فوتبال و آقای انصاری‌فرد در این مورد توضیح داده‌اند. ما هم‌اکنون منتظر هستیم و تعیین تکلیف استعفای انصاری‌فرد هم طبق قانون بر عهده رئیس و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال است.

وی افزود: ما کماکان امور سازمان لیگ را انجام خواهیم داد و کارها را با آقای انصاری‌فرد هماهنگ می‌کنیم، اما طبیعتاً تصمیم‌گیری در این مورد برعهده رئیس فدراسیون فوتبال است.

دبیر کمیته فوتسال در پاسخ به این پرسش که «در صورت عدم بازگشت انصاری‌فرد به سازمان لیگ آیا به کارش در این کمیته ادامه خواهد داد یا خیر؟»، گفت: تمام اعضای جامعه فوتسال تلاش‌شان بر این است که انصاری‌فرد به سازمان لیگ بازگردد.

جابری در ادامه در واکنش به پرسش دوباره مبنی بر اینکه «اگر انصاری‌فرد همچنان بر تصمیم خود مبنی بر کناره‌گیری از سمتش تأکید داشته باشد، او چه تصمیمی خواهد گرفت؟»، عنوان کرد: قطعاً انصاری‌فرد به کارش ادامه خواهد داد. من فقط می‌توانم بگویم تمام تلاش مجموعه فوتسال این است که ایشان بازگردد. من فعلاً فقط جوابم این است. جز این هم پاسخ دیگری ندارم (با خنده).

وی در پایان تصریح کرد: ما فعلاً امور جاری سازمان لیگ را انجام خواهیم داد. فردا و روز جمعه هم بازی‌های لیگ طبق برنامه برگزار خواهد شد و تأکید انصاری‌فرد هم بر این است که مسابقات طبق برنامه برگزار شود. اگر هم مشکلی باشد قطعاً با خود او هماهنگ خواهیم کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید