رستمی:با پنج بازیکن تمرین کردیم/ در گلزنی مشکل داریم

رستمی:با پنج بازیکن تمرین کردیم/ در گلزنی مشکل داریم

به گزارشسایت خبری سیاره فوتسال،سعید رستمی سرمربی تیم فوتسال هایپر شهر شاهین شهر در گفتگویی با futsal planet پیرامون دیدار تیم خودبا ملی حفاری خوزستان گفت: با توجه به یکسری عوامل از شرایط ایده آل فاصله داریم و تقابل با تیم حفاری در اهواز شرایط را برای ما سختتر میکند.
رستمی در این خصوص افزود: از اواخر اردیبهشت ماه که روند جذب بازیکنان موردنظر باشگاه آغاز گردید دو بازیکن با خصلت گلزنی و با سابقه حضور در لیگ برتر را مدنظر داشتیم که هر دو نفر پس از توافق لازم با باشگاه، قرارداد داخلی خود را منعقد نمودند. پس از چند هفته هر دو نفر به دلایلی از حضور در تمرینات خودداری نمودند. سرمربی تیم هایپر شهر اضافه کرد: توقع شخص من از دو بازیکن به اصطلاح ملی پوش صداقت بیشتر بود؛ جذب بازیکن باتجربه در امر گلزنی برای تیم ما یک امر حیاتی است ولی متاسفانه میسر نشد. عملا جذب سهمیه لیگ برتر در این زمینه برای ما مهیا نشد. امیدواریم در ادامه فصل به عنوان سهمیه فیفا و یا در نیم فصل بتوانیم این نقیصه را با جذب بازیکن پوشش دهیم.
وی تصریح کرد: عدم حضور دو بازیکن با خصوصیات گلزنی بالا در شروع لیگ با توجه به روزهای پایانی انتقالات، بر روند نتیجه گیری تیم ما اثر گذاشت و متاسفانه شاهد هستیم که بازیکن تیم ما به راحتی موقعیت های گل مسلم را هم از دست می دهند. البته این موضوع به کم تجربگی بازیکنان جوان ما نیز برمی گردد. به واقع تیم ما در شاخصه خلق موقعیت در دیدارهای گذشته خود حتی مقابل تیم های مدعی قهرمانی نیز دو برابر تیم حریف پیش بوده و از این حیث جز سه تیم برتر لیگ بوده اما در تبدیل این موقعیت ها به گل جز سه تیم ضعیف لیگ هستیم.

رستمی در ادامه اشاره داشت: از طرفی عدم حضور کلیه بازیکنان در دوره آماده سازی، باعث شده که تعادل تیم از لحاظ آمادگی جسمانی نیز به هم بخورد و در فشار بالای مسابقات، از هفته پنجم چند بازیکن شاخص ما مصدوم شدند. برای تیم ما عدم حضور یکی از بازیکنان سهمیه لیگ برتر معادل ضعف ۳۰ درصدی است در حالی که برای سایر تیمها نبود یک بازیکن معادل نهایتا ده درصد نقصان است. از هفته چهارم کامبیز گمرکی به دلیل کشیدگی عضله و از هفته پنجم مجید حاجی بنده را به دلیل پارگی عضله از دست داده ایم.از طرفی پس از بازی با تیم شهروند هم ابراهیم حسینی، مجید کیانی، مسعود فلاحی و حسین قپانچی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته ایم و با توجه به حضور محمد نویدبخش و سعید افشار در اردوی تیم ملی، تمرینات هفته جاری ما با پنج بازیکن بزرگسال برگزار گردیده است.

وی افزود: قرعه تیم ما در نیم فصل اول هم به نحوی است که با تیم های باسابقه و مطرح در زمین حریف بازی میکنیم. بازی با تیم حفاری که از تیمهای مطرح و جز ۴تیم برتر همیشگی لیگهای گذشته بوده، آن هم در زمین حریف، با این شرایط کار را برای ما سختتر میکند. تمامی عوامل فوق در کنار شرایط نامساعد روانی بازیکنان، جهت مقابله با ملی حفاری شرایط ما را نامساعد کرده است. امیدواریم برای دیدارهای بعدی بازیکنان مصدوم خود را مهیا کنیم تا آماده سایر بازیها شویم و به راحتی امتیازات را از دست ندهیم. با این حال تمام توان خود را به کار می گیریم که بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان اصفهان در سطح لیگ برتر باشیم.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید