حسن زاده از اینکه گل مساوی را زدیم و نباختیم خوشحالم/مسئولین حمایت کنند از این تیم

حسن زاده از اینکه گل مساوی را زدیم و نباختیم خوشحالم/مسئولین حمایت کنند از این تیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم خواستار حمایت مسئولان استانی از نماینده فوتسال قم در ادامه راه لیگ برتر فوتسال ایران شد.

محسن حسن زاده شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش برابر آذرخش هرمزگان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال که در ورزشگاه شهید حیدریان قم برگزار شد، اظهار داشت: برابر آذرخش، توپ و میدان را در اختیار داشتیم و حریف به دنبال استفاده از ضد حملات بود و حربه این تیم هم جواب داد و از تاکتیکی که مد نظر داشت به نتیجه و امتیاز در قم رسید.

وی افزود: فوتسال همین است و گاهی حمله می‌کنید و مالکیت توپ را هم در اختیار دارید اما موقعیت‌ها به گل نمی‌انجامد و بابت این تساوی جایی برای ناراحتی وجود ندارد. گرچه حسرت ۲ امتیازی که از دست رفت با ما هست اما در هر حال، ما تا آخرین ثانیه‌ها بازنده بودیم و همین که توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم، به نوعی اتفاق مثبتی برای ما بود.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما گفت: در صورت پیروزی فاصله ما با صدر به کمترین حد کاهش پیدا می‌کرد اما لیگ امسال لیگی قابل پیش بینی نیست و نگاه کردن به رتبه یک تیم و پیش بینی کردن بر اساس رتبه آن تیم در جدول، کاری عبث و غیر معقولانه است. ما همچنان باید بجنگیم و تلاش کنیم و تیم جوانی در اختیار داریم که به آینده آن امیدوار هستم.

حسن زاده در مورد نقل و انتقالات نیم فصل بیان داشت: این موضوع با صلاحدید مدیر عامل باشگاه و با مشاوره کادر فنی صورت می‌گیرد و هنوز در این باره برنامه‌ای نداریم و صحبتی هم نشده است. من از این که این تیم جوان تقویت شود استقبال می‌کنم و برای هر مربی دیگری هم همینطور است اما باید وضعیت باشگاه را در نظر بگیریم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر تأمین منابع مالی برای ما اهمیت دارد. باشگاه تلاش می‌کند که منابع لازم را تأمین کند اما امیدوارم مسئولان استانی نماینده فوتسال قم را دریابند. می‌دانم که قول‌هایی داده شده اما تقاضای من این است که کسانی که در این شهر مسئولیت دارند نسبت به امور این تیم جدی و حساس باشند.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما تصریح کرد: تیم امسال سوهان محمد سیما یک فرصت برای قم است زیرا تیمی یکدست، بی‌حاشیه و منظم و جوان در اختیار داریم که با حضور باتجربه‌ها گروه خوبی پدید آمده و حیف است اگر به خاطر مشکلات مالی در نیم فصل دوم به مشکل بخوریم. امسال، سالی است که می‌توان در آن کارهای بزرگ انجام داد. ما پای کار هستیم و فقط حمایت مسئولان قمی را می‌خواهیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید