اردلان: بازیکنانم با قلب شان بازی کردن ، توانستیم از سه دیدار فینال گونه پیروز از زمین خارج شویم

اردلان: بازیکنانم با قلب شان بازی کردن ، توانستیم از سه دیدار فینال گونه پیروز از زمین خارج شویم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،نیلوفر اردلان پس از شکست شاگردانش در حساس ترین بازی هفته سوم لیگ برتر فوتسال گفت: خدا را شکر می‌کنم که از این بازی هم سربلند بیرون آمدیم. این بازی هم مثل سایر مسابقات بود. فرقی نمی کند همه بازی‌ها سه امتیاز دارد و باید در هر بازی سه امتیاز را به دست آوریم.

وی افزود: سه فینال بسیار سخت با تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان و هیئت خراسان رضوی که صدرنشین و یکی از بهترین تیم‌های لیگ بود، داشتیم و برای‌مان مهم بود که در زمین خودمان بتوانیم ۳ امتیاز بازی را به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتسال سایپا با اشاره به مهره‌های زیاد هیئت خراسان رضوی اظهار داشت: شاگردانم خیلی تلاش کردند. تیم هیئت خراسان رضوی هم مهره‌های بیشتری داشت و بازیکنان من کم تجربه بودند و نمی‌توانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: از ۴ بازیکن و یک ورزشکار ۱۷ ساله استفاده کردیم و در این مسابقه پیروز شدیم. خدا را شکر می‌کنم در اولین سال مربیگریم در کنار مجموعه ساپیا قرار گرفتم و امیدوارم همین روند پیروزی‌ها تا پایان لیگ ادامه داشته باشد.

اردلان دلیل پیروزی شاگردانش در مسابقات لیگ برتر را همدلی شاگردانش دانست و گفت: تا انتهای لیگ مسابقه داریم و در این مسابقات شاگردانم با قلب شان بازی می‌کنند و این امر مهمترین فاکتوری است که یک تیم می‌تواند داشته باشد و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد.‌ ما یک تیم همدل هستیم و بازیکنان می‌جنگند تا ببرند.

وی در پاسخ به این سوال که بازی‌هایی که حکم فینال مسابقات لیگ برتر را دارد برای تیم شما تمام شده است؟ اظهار داشت: مسابقات فینال تیم ما تمام شده است اما در هر بازی استراتژی خاصی داریم‌. تیم ما برابر تیم‌هایی رقابت می‌کند که سال هاست شکل گرفته و سال‌های سال مسابقه می‌دهند و بازی کردن برابر این تیم‌ها جای افتخار دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید