از نقدهای غیر منصفانه متعجبم

از نقدهای غیر منصفانه متعجبم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، کارشناس فوتسال ایران گفت: از بعضی از دوستان و اساتید به خاطر نوع کارشناسی و نقدهایشان بعد از نایب قهرمانی تیم مس در آسیا متعجبم.

محسن خبیری با اشاره به شکست تیم فوتسال مس سونگون مقابل ناگویا ژاپن در فینال جام باشگاه های آسیا و انتقاد بعضی از کارشناسان گفت: اینکه فوتسال در همه جای دنیا اولویت دوم بعد از فوتبال است یک واقعیت است و نمی توانیم آن را کتمان کنیم. این افتخار را دارم که بیش از یک دهه در فوتسال ایران فعالیت می کنم و مثل خیلی ها مسائل رو و پشت پرده را می دانم ولی بحثم این است که کارشناسی خارج از گود را عوام هم می توانند انجام بدهند.

وی افزود: از بعضی از دوستان و اساتید به خاطر نوع کارشناسی و نقدهایشان متعجبم؛ انگار که آنها اصلا مربی نبوده اند و در شرایط مشابه قرار نداشته اند. اینکه غیر منصفانه همکاران خودمان را نقد و کارشناسی کنیم زیبنده ما نیست.

سرمربی سابق تیم فوتسال شاهین کرمانشاه تاکید کرد: از فوتسالمان همیشه توقع قهرمانی در سطح آسیا داریم که توقعی به جا است ولی باید ببینیم برای رسیدن به اهدافمان چه کار کرده ایم و بر اساس تلاشمان توقع داشته باشیم.

خبیری ادامه داد: البته باید یادآور شوم امسال، سال فوتسالی خوبی در سطح بین المللی ما نبوده است. تیم زیر ۲۰ سال ما در آسیا سوم شد و مس هم به عنوان نایب قهرمانی رسید. این افت و نوسان را در تمام کشورها داریم. حتی تیم ملی فوتبال اسپانیا در یک جام جهانی در مرحله مقدماتی حذف شد و این مسائل طبیعی است.

وی تصریح کرد: این یک زنگ خطر است برای متوجه شدن نقاط ضعف تا برای آینده تدبیر کنیم. قطعا مدیران ما مدیران خوبی هستند که زنگ خطر را شنیده اند و برایش فکر و تدبیر می کنند ولی بی انصافی است که از بیرون گود همه را بکوبیم و دنبال مقصر باشیم. در قهرمانی ها همه ذی نفع هستند و در ناکامی هم همه مقصر. نمی شود یک شخص خاص را در این مواقع بکوبیم.

خبیری یادآور شد: سئوالم این است که مگر می شود یک مدیر یا سرمربی برای شکست و ناکامی مسئولیت قبول کند یا تیمش را به میدان بفرستد؟ این حقیقت را باید بدانیم و بپذیریم که اگر کنار هم باشیم بهترین اتفاقات رخ خواهد داد.

سرمربی مستعفی تیم فوتسال شاهین در خصوص وضعیتش با این تیم هم گفت: به عنوان یک مربی حرفه ای به صورت مکتوب، تلفنی و حتی ارسال پیامک استعفایم را خدمت مدیرعامل شاهین فرستادم. منتظر هستم مدیر باشگاه برای شنیدن دلایل استعفایم با من جلسه ای بگذارد که هنوز این اتفاق رخ نداده است./

نظرات کاربران

نظر بدهید