اصغری مقدم :فکر نمیکنم صدر نشین باقی بمانیم

اصغری مقدم :فکر نمیکنم صدر نشین باقی بمانیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، سرمربی تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه که با این تیم در صدر جدول لیگ فوتسال ایران قرار دارد گفت: فشار صدرنشینی باید برای تیمی باشد که پنج برابر ما هزینه کرده است.

تیم فوتسال سن ایچ روز گذشته در هفته نهم لیگ برتر فوتسال مقابل ارژن به پیروزی رسید و مجددا به صدر جدول لیگ بازگشت.

جواد اصغری مقدم سرمربی سن ایچ درباره این برد و تداوم صدرنشینی تیمش گفت: فکر نمی کنم این صدرنشینی ادامه دار باشد. داشتن بضاعت و بودجه برای صدرنشینی مهم است.  ما برای قرار گرفتن در جمع هشت تیم برتر و راهیابی به مرحله پلی آف پاداش گذاشته ایم. بازیکنانم با تمام وجود بازی می کنند و به نظرم بیش از حد مایه از جانشان مایه می گذارند. آنها حتی اگر مصدوم شوند هم برای تیم به میدان می روند. بازیکنانی داریم که آسیب دیده اند ولی به زور آمپول و قرص خودشان را به مسابقات می رسانند. نسبت به سایر تیم ها، سن ایچ از نظر مهره ای و بضاعت ضعیف تر است و تداوم این روند تا یک جایی ممکن است.

اصغری مقدم درباره اینکه به نظر می رسد می خواهد با این صحبت ها فشار صدرنشینی را از روی دوش تیمش بردارد، تاکید کرد: فشار صدر جدول که نباید روی ما باشد. این فشار باید روی تیم هایی باشد که پنج برابر ما هزینه کرده اند. البته بعضی از بازیکنان ما جوان هستند و شاید تحت تاثیر قرار بگیرند ولی ما با کارهای انگیزشی و صحبت هایی که داریم، سعی می کنیم این جو را از بین ببریم. یکی از ویژگی های خوب بازیکنان ما این است که حرف گوش‌کُن هستند و خوب تمرین می کنند.

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ که از سوی بعضی از رسانه ها به خاطر عملکردش در این تیم با یحیی گل محمدی در تیم فوتبال شهرخودرو مقایسه شده بود، یادآور شد: لطف دوستان بود که این مقایسه را انجام دادند. من تمام مراحل را به عنوان بازیکن و سپس مربی طی کرده ام. تلاش می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. با مربیانِ خوب زیادی کار کرده ام. دوست دارم تیمم جوان و بی حاشیه باشد و از نظر اخلاقی هم در سطح بالایی قرار بگیرد. بدون شک بازیکنانی که حرف گوش کنند، موفق می شوند. بازیکنان ما بی حاشیه، حرف گوش کن و یک دل هستند. حالا شاید گاهی اوقات به خاطر مسائل فنی یا جوان بودن اشتباهاتی هم رخ بدهد.

اصغری مقدم در پایان با اشاره به دیدار این هفته سن ایچ با شاهین کرمانشاه در لیگ برتر گفت: شاهین در بازی اخیر خود موفق شد ستارگان ورامین را شکست بدهند. دست ما به خاطر مصدومیت چند بازیکن بسته است ولی ان شاءالله در این مسابقه هم به روند خوبمان ادامه بدهیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید