افضل:خستگی و مصدومیت باعث عدم نتیجه مناسب در جام باشگاه های اسیاو جهان شد

افضل:خستگی و مصدومیت باعث عدم نتیجه مناسب در جام باشگاه های اسیاو جهان شد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال،  علیرضا افضل درباره شرایط تیم مس سونگون در آستانه دیدار با شاهین کرمانشاه در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: خدا رو شکر همه چیز خوب پیش می‌رود. ما هم امیدواریم بتوانیم به تیم جدیدمان کمک کنیم و یک تیم خوب و در حد نام مس سونگون بسازیم. تلاش می‌کنیم آماده بازی‌های پیش رو شویم و در نهایت هم جام قهرمانی را به دست بیاوریم.

«عدم نتیجه‌گیری تیم مس سونگون در مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات بین‌قاره‌ای شاید باعث اُفت بازیکنان به لحاظ روحی شده باشد. آیا فکری برای این موضوع کرده‌اید؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: در هر صورت آن نتایج تمام شد و رفت! بچه‌ها هم باید افکار خود را تغییر دهند. این درست است که همه از مس سونگون انتظار قهرمانی دارند، اما نایب قهرمانی در آسیا هم نتیجه بدی محسوب نمی‌شود. در باشگاه‌های جهان هم به نظرم مس کمبود بازیکن داشت. این تیم در بازی اول مقابل نماینده برزیل نیز خیلی خوب کار کرد، اما به دنبال مصدومیت بازیکنانش، کمبود مهره داشت.و مصدومیت ها و خستگی باعث عدم نتیجه گیری مناسب مس بود

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به این سؤال که آیا این کمبود بازیکن در لیگ برتر به تیمش آسیب نمی‌زند، تصریح کرد: توحید لطفی و مسلم اولاقباد آماده بازی شده‌اند، ولی تقی‌زاده کمی دیرتر به جمع ما اضافه می‌شود. خدا را شکر فعلاً بازیکنان خوبی داریم، اما اگر نیاز باشد قطعاً با باشگاه صحبت می‌کنیم تا بازیکن جدید جذب کنیم، اما همانطور که گفتم فعلاً نیاز نداریم.

افضل در مورد هدف‌گذاری‌اش در تیم مس عنوان کرد: من کاری به مس یا تیم دیگر ندارم. اساساً به هر تیمی می‌روم هدفم این است که بهترین نتایج را کسب کنم. الان تیم مس سونگون بازی‌های خیلی خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا انجام داده است، اما همه توقع داشتند که این تیم قهرمان شود، در لیگ ایران هم همه همین توقع دارند. تمام سعی و تلاش ما هم این است که به این هدف برسیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید