افضل:در مجموعه مس تمام شرایط و امکانات برای تکرار قهرمانی در ایران و اسیا فراهم است

افضل:در مجموعه مس تمام شرایط و امکانات برای تکرار قهرمانی در ایران و اسیا فراهم است

  به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، علی افضل، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون پس از برتری ۴ بر ۲ تیمش در دیدار با ارژن شیراز اظهار داشت: بعد از مسابقات باشگاه‌های آسیا و جهان بازیکنانمان از نظر فیزیکی با فشار مواجه بودند. به همین دلیل چند روز استراحت کرده و بدنشان هم تحلیل رفته بود.

وی افزود: در بازی امروز هدف ما این بود که سه امتیاز را کسب کنیم. کاری هم به تعداد گل‌های زده و خورده نداشتیم چرا که این سه امتیاز برایمان حساسیت و اهمیت زیادی داشت. در این بازی‌ها تفاضل گل مهم نیست چرا که مسابقات به صورت پلی‌آف برگزار می‌شود. مهم رفع نقاط ضعف در حمله، دفاع و ضربات ایستگاهی است تا بتوانیم در بازی‌های آتی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در رابطه با میزان رضایت خود از عملکرد بازیکنان مس در بازی با ارزن شیراز خاطرنشان کرد: بازیکنان امروز واقعاً خسته بودند و همان‌طور که دیدید آن مس همیشگی نبودیم. با این حال از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که با تمام توان جنگیدند و تمام تلاششان را برای پیروزی به کار گرفتند. امیدوارم در روزهای آینده این خستگی از بدن بازیکنان خارج شده و بتوانیم با برنامه‌هایی که در تمرینات اجرا می‌کنیم بازی‌های بهتری ارائه کنیم.

افضل ادامه داد: امیدوارم بتوانیم با استفاده از توانایی بازیکنان و مدیریت تیم، امسال هم قهرمانی را برای مس سونگون کسب کرده و در آسیا هم به قهرمانی برسیم. هدف همه ما قهرمانی است. ابزار و امکانات نیز مهیا بوده و اگر قهرمان نشویم، خودمان مقصر هستیم. امیدوارم بتوانیم به خواسته هواداران و مدیریت باشگاه عمل کنیم تا در روزهای پایانی لیگ جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

وی در رابطه با عملکرد تیم ارژن شیراز نیز اظهار داشت: تیم حریف هم تاکتیک خودش را به خوبی اجرا کرده و دفاع خوبی داشتند. آن‌ها به دنبال این بودند که از اشتباهات ما استفاده کرده و به گل برسند که همین طور هم شد و روی اشتباه ما دو گل زدند. امیدوارم در بازی‌های آتی بتوانیم این اشتباهات را رفع کرده و نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی مس سونگون در رابطه با حضور در این تیم گفت: مس سونگون یکی از باشگاه‌های خوب کشور است که امکانات و بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم از امکانات موجود به نحو احسن استفاده کرده و با ارائه بازی‌های خوب به هدفمان برسیم.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید