افضل:همیشه فقط برای قهرمانی تلاش و برنامه ریزی میکنم /با برد بازی های معوقه به صدر جدول برمیگردیم

افضل:همیشه فقط برای قهرمانی تلاش و برنامه ریزی میکنم /با برد بازی های معوقه به صدر جدول برمیگردیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، علیرضا افضل اظهار داشت: بازیکنان تیم مس با وجود خستگی حضور در مسابقات آسیایی و جهانی، در بازی مقابل ارژن خوب ظاهر شده‌ و موفق شدند ۳ امتیاز این بازی را کسب نمایند.

وی گفت: در بازی روز جمعه هدف مان کسب ۳ امتیاز بود که به آن رسیدیم و حالا به دنبال ریکاوری و تمرینات تیم هستیم و به هر حال من تفکرات دارم که با تفکرات آقای تقی پور فرق می‌کند و برای بازی آینده تیم را آماده می‌کنیم و انشاالله تلاش می‌نمایم تیمی خوبی مهیا کرده و بتوانیم قهرمانی لیگ برتر را کسب نمایم.

وی گفت: من همیشه به قهرمانی فکر کرده و هیچ وقت به دومی و سایر مقام‌ها مدنظرم نبوده و فکر بزرگی دارم و در مس هم به دنبال همین هدف هستم و سعی می کنم رضایت تماشاگران تیم را نیز به دست آورم.

افضل گفت: بازیکنی به جمع تیم مس سونگون اصافه نمی‌شود و بازیکنان خوبی را داریم و شاید تنها به جای مصدومان بازیکن بگیریم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: ۴ بازی نسبت به سایر تیم‌های کمتر داریم و اگر تمام امتیازات بازی عقب افتاده را بگیریم به صدر جدول صعود می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با ارائه بازی‌های خوب برابر حریفان خود به برتری رسیده و فاصله امتیازی خود را با صدر جدول کاهش دهیم.

وی افزود: نفرات تیم مس نسبت به دوره قبلی که من بودم بهتر بوده و نفرات ملی‌پوشان تیم افزایش یافته و باشگاه حرفه‌ای‌تر شده است و امیدوارم مشکلی پیش نیاید و تلاش خواهیم کرد نتیجه بهتری را کسب نمایم

نظرات کاربران

نظر بدهید