ایرانمنش:داوری در لیک برتر سطح بسیار پایینی دارد

ایرانمنش:داوری در لیک برتر سطح بسیار پایینی دارد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سعیده ایرانمنش سرمربی تیم فوتسال دختران کویر کرمان اظهار داشت: امروز شاگردانم مقابل تیم پالایش نفت آبادان عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند و خواسته‌های کادرفنی را به شیوه‌ای مناسب در زمین پیاده نمودند. تیم ما با توجه به جوان گرایی که کرده است نیاز به زمان دارد تا نتایج درخوری را در لیگ کسب نماید. بازیکنان جوان ما تاکنون تجربه بازی در این سطح از مسابقات را نداشته اند.

او تصریح کرد: داورانی که در لیگ برتر قضاوت می‌کنند کیفیتشان در سطح لیگ برتر نیست و تنها گلاره ناظمی و زری فتحی ۲ داور بین المللی ما در حد لیگ برتر سوت می‌زنند. من واقعا برای کمیته داوران فدراسیون تاسفم که داوری ایران به چند نفر خاص ختم می‌شود. برخی از داوران هیچ زحمتی را برای بالا بردن کیفیت کارشان متحمل نمی‌شوند.

ایرانمنش افزود: در لیگ امسال بازی آسانی وجود ندارد، اما متاسفانه خانه از پای بست ویران است و اسامی تیم ملی روی قشر خاصی می‌گردد. برای پیشرفت باید سلیقه‌ها و دوستی کنار برود. بازیکنان زیادی باید به تیم ملی دعوت شوند تا از میان آن‌ها در تمرینات بهترین‌ها را انتخاب کنند، رده سنی تیم ملی بالا رفته است.

نظرات کاربران

نظر بدهید