باقری:سه امتیاز بازی مقابل گیتی را میخواهیم /در نیم فصل با جذب دو بازیکن تیم را تقویت میکنیم

باقری:سه امتیاز بازی مقابل گیتی را میخواهیم /در نیم فصل با جذب دو بازیکن تیم را تقویت میکنیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،داودباقری با اشاره به بازی تیم سن‌ایچ ساوه با گیتی‌پسند اصفهان در ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور اظهار داشت: در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم سن‌ایچ ساوه در یک بازی خانگی در روز جمعه ۱۵ شهریورماه از ساعت ۱۷ در ساوه  به مصاف تیم گیتی‌پسند اصفهان می‌رود.

وی افزود: تمام تمرکز تیم در بازی فردا در مقابل میهمان اصفهانی برد و حفظ صدرنشینی است و برای تحقق این هدف تلاش می‌کنیم، البته رضا سپهندار بازیکن تیم مصدوم بوده که بااین حال، تیم با انرژی به رقابت خواهد پرداخت و تمام هدف کسب سه امتیاز بازی است. ، مدیرعامل باشگاه سن‌ایچ ساوه تصریح کرد: تیم گیتی‌پسند نیز یک محروم بزرگ به اسم حمید احمدی در بازی فردا خواهد داشت که علاوه بر آن دو بازیکن این تیم نیز مصدوم هستند ولی با این وجود یک تیم فوق‌العاده قوی و باشرایط مالی خوب در لیگ برتر فوتسال به حساب می‌آید که قطعا این تیم هم با هدف برد وارد میدان می‌شود.

باقری بیان کرد: به عبارتی با برد در اوج قرار خواهیم گرفت و بعدازاین بازی دو مسابقه دیگر درپیش داریم که بعد از آنها با یک ریکاوری و خرید ۲ بازیکن به نیم فصل دوم می‌رویم.

نظرات کاربران

نظر بدهید