برنامه کامل مسابقات قهرمانی اسیا 2020 مشخص شد

برنامه کامل مسابقات قهرمانی اسیا 2020 مشخص شد

به گزارش سایت سیاره فوتسال، برنامه و زمانبندی مسابقات جام ملت های 2020 ترکمنستان اعلام شد .

در این مسابقات که از7 لغایت 18اسفند به طو می انجامد  تیم ملی ایران در گروه d با تیم های تایلند ،عربستان و کره جنوبی هم گروه میباشد .

اولین مسابقه بین تیم های قرقیزستان و لبنان روز 7 اسفند برگزار میشود 

گروه ها به شرح زیر میباشد 

گروه A : ترکمنستان (میزبان مسابقات) ، ویتنام ، تاجیکستان و عمان

گروه B :  ژاپن ، لبنان ، قرقیزستان و کویت

گروه  C :  ازبکستان ، بحرین ، چین و اندونزی

گروه D : ایران ، تایلند ، کره جنوبی و عربستان.

و برنامه مسابقات به شرح زیر میباشد .

*چهارشنبه ۷ اسفند ۹۸

بازی ۱/ لبنان- قرقیزستان / ساعت ۱۳

بازی ۲ / ویتنام- تاجیکستان / ساعت ۱۵

بازی ۳ / ژاپن- کویت / ساعت ۱۷

بازی ۴ / ترکمنستان- عمان / ساعت ۱۹

*پنجشنبه ۸ اسفند۹۸

بازی ۵ / بحرین- چین / ساعت ۱۳

بازی ۶ / تایلند- کره جنوبی / ساعت ۱۵

بازی ۷ / ازبکستان- اندونزی / ساعت ۱۷

بازی ۸ / ایران  عربستان / ساعت ۱۹

*جمعه ۹اسفند۹۸

بازی ۹ / کویت- لبنان / ساعت ۱۳

بازی ۱۰ / عمان- ویتنام / ساعت ۱۵

بازی ۱۱/ قرقیزستان-ژاپن / ساعت ۱۷

بازی ۱۲/ تاجیکستان- ترکمنستان / ساعت ۱۹

*شنبه ۱۰اسفند۹۸

بازی ۱۳/ اندونزی- بحرین / ساعت ۱۳

بازی ۱۴/ عربستان – تایلند / ساعت ۱۵

بازی ۱۵/ چین- ازبکستان / ساعت ۱۷

بازی ۱۶/ کره جنوبی- ایران / ساعت ۱۹

*یکشنبه ۱۱اسفند۹۸

بازی ۱۷/ ژاپن- لبنان / ساعت ۱۶

بازی ۱۸/ قرقیزستان- کویت / ساعت ۱۶

بازی ۱۹/ تاجیکستان- عمان /  ساعت ۱۹

بازی ۲۰/ ترکمنستان- ویتنام / ساعت ۱۹

*دوشنبه ۱۲اسفند۹۸

بازی ۲۱/ ازبکستان- بحرین / ساعت ۱۶

بازی ۲۲/ چین- اندونزی / ساعت ۱۶

بازی ۲۳/ ایران- تایلند / ساعت ۱۹

بازی ۲۴/ کره جنوبی- عربستان / ساعت ۱۹

*مرحله یک چهارم نهایی  – چهارشنبه  ۱۴ اسفند۹۸

بازی ۲۵/ تیم اول گروه سوم- تیم دوم گروه چهارم / ساعت ۱۳

بازی ۲۶/ تیم اول گروه چهارم- تیم دوم گروه سوم / ساعت ۱۵

بازی ۲۷ / تیم اول گروه دوم- تیم دوم گروه اول / ساعت ۱۷

بازی ۲۸/ تیم اول گروه اول- تیم دوم گروه دوم / ساعت ۱۹

*مرحله نیمه نهایی  جمعه ۱۶ اسفند ۹۸ / پلی آف هفتم هشتمی

بازی ۲۹/ بازنده بازی ۲۵- بازنده بازی ۲۷ / ساعت ۱۱

بازی ۳۰ / بازنده بازی ۲۶- بازنده بازی ۲۸ / ساعت ۱۴

بازی ۳۱/ برنده بازی۲۵- برنده بازی۲۷ / ساعت ۱۷

بازی ۳۲/ برنده بازی ۲۶- برنده بازی ۲۸ / ساعت ۲۰

*یکشنه ۱۸ اسفندماه ۹۸ /  پلی آف پنجم ششمی-سهمیه پنجم جام جهانی

بازی ۳۳/ برنده بازی ۲۹- برنده بازی ۳۰ / ساعت ۱۳

رده بندی

بازی ۳۴/ بازنده بازی ۳۱- بازنده بازی۳۲ / ساعت ۱۶

فینال

بازی ۳۵/ برنده بازی۳۱- برنده بازی ۳۲ / ساعت ۱۹

نظرات کاربران

نظر بدهید