بی غم:با داشته هایمان جای احمدی را پر میکنیم /پلی اف باعث شده تیم ها نیم فصل نخست را جدی نگیرند

بی غم:با داشته هایمان جای احمدی را پر میکنیم /پلی اف باعث شده تیم ها نیم فصل نخست را جدی نگیرند

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، حمید بی غم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان  درباره تغییراتی که در این تیم از اول فصل به وجود آمد و باعث شد اکنون صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر شود گفت: بازیکنانی مانند عالیقدر که از ابتدای فصل مصدوم بودند هنوز به آمادگی کامل نرسیده اند و شرایط بازی کردن را هنوز پیدا نکرده اند.

با کمک جوانان توانستیم نتایج خوبی بگیریم

او افزود: خدا را شکر در تیم ما جوانانی حضور دارند که از انگیزه بسیار بالایی برخودار هستند و توانستند جای خالی مصدومان تیم را به خوبی پر کنند.

بی غم تصریح کرد: با توجه به انگیزه‌ای که در جوانان تیم ما وجود دارد، موفق شدیم که نتایج ضعیفی که در ابتدای فصل گرفتیم را جبران کنیم و اکنون صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر هستیم

برخی از باشگاه یک هفته مانده به شروع لیگ تیم خود را کامل کردند

سرمربی گیتی پسند اصفهان همچنین درباره شرایط پلی آف هم گفت: زمان برگزاری پلی آف امسال باعث شده تا اکثر باشگاه‌ها یک هفته مانده به شروع لیگ تیم خود را کامل کنند و همین امر هم انگیزه برخی از تیم‌ها را از بین برده و باعث شده تا بعضی باشگاه‌ها نیم فصل اول را زیاد جدی نگیرند.

از سوی مدیریت اجازه صحبت درباره احمدی را نداریم

بی غم در ادامه صحبت هایش درباره محرومیت ۶ ماهه حمید احمدی هم اظهار داشت: از سوی مدیریت باشگاه به ما اعلام کرده اند که درباره حمید احمدی هیچ گونه صحبتی را انجام ندهیم.

محرومیت احمدی به تیم ما ضربه می‌ند

او درباره محرومیت حمید احمدی گفت: احمدی از بازیکنان ارزشمند تیم ما است. او ۸ سال در تیم ملی حضور دارد و همچنین موفق شده به همراه مس سونگون قهرمان جام باشگاه‌های آسیا شود و محرومیت او به تیم ما خیلی ضربه می‌زند، اما با بازیکنانی مانند محمد کشاورز و میثم برمشوری می‌توانیم جای خالی احمدی را پر کنیم

کیفیت لیگ امسال بسیار بالا است

حمید بی غم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان همچنین درباره کیفیت مسابقات لیگ برتر تا پایان هفته یازدهم هم گفت: امسال شرایط لیگ برتر بسیار خوب است. همچنین برخی از بازیکنانی که سال گذشته در لیگ خارج از ایران بازی می‌کردند، مثل قدرت بهادری و شهاب طالبی به کشور بازگشتند و همین باعث شده امسال کیفیت بازی‌ها بالا رود.

اکثر تیم‌ها نیم فصل اول را جدی نمی‌گیرند

او در ادامه افزود: همان طور که گفتم امسال در لیگ برتر بیشتر تیم‌ها توان خود را برای نیم فصل دوم گذاشته اند تا در مرحله پلی آف حضور داشته باشند و نیم فصل اول را آن طور جدی نمی‌گیرند

هر دو تیم برای کسب پیروزی وارد زمین شدند

سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان درباره پیروزی این تیم برابر تیم سن ایچ ساوه در هفته یازدهم مسابقات لیگ برترگفت: بازی ما با سن ایچ مصاف تیم‌های اول و دوم جدول بود برگزار شد. این بازی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود و هر ۲ تیم برای کسب پیروزی وارد این مسابقه شدند.

با مدیریت خوب توانستیم پیروز بازی باشیم

او ادامه داد: تیم ما در این بازی فوتبال بازی کرد و با توجه به این که سن ایچ به بازی دفاعی روی آورده بود و به ضد حمله چشم داشت، توانستیم با مدیریت خوب بازی و با توجه به این که دو گل از این تیم عقب بودیم، توانستیم نتیجه بازی را به سود خود تغییر دهیم.

بی غم ادامه داد: من به تیم سن ایچ تبریک می‌گویم آن‌ها امسال تیم بسیار خوبی را روانه مسابقات کرده اند و بازی با این تیم برای ما بسیار سخت و مشکل بود

تجربه بالای بازیکنان باعث پیروزی ما شد

او افزود: سن ایچ تیمی است که هم خوب دفاع می‌کند و هم خوب ضد حمله می‌زند و از این طریق موفق شد دو گل به ما بزند، اما بین ۲ نیمه، با صحبت‌هایی که با بازیکنان تیم انجام دادیم و همچنین تجربه بالای بازیکنان و تلاش آن‌ها موفق شدیم نتیجه بازی را جبران کنیم و این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

هواداران تیم ساوه یکی از بهترین تماشاگران هستند

سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان در پایان صحبت هایش درباره حمایت‌های هواداران تیم سن ایچ ساوه بیان داشت: جو سالن بسیار عالی بود و تماشاگران ساوه یکی از بهترین تماشاگرانی بودند که من در این مسابقه دیدم. آن‌ها در تمام دقایق بازی مشغول تشویق تیم خود بودند

 

نظرات کاربران

نظر بدهید