جعفرزاده:برای به دست اوردن اولین برد هم قسم شده ایم

جعفرزاده:برای به دست اوردن اولین برد هم قسم شده ایم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سرمربی تیم فوتسال بانوان شهروند در آستانه بازی هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: برای اولین پیروزی در رقابت‌های فصل جاری تلاش خواهیم کرد.

در دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان دو تیم شهروند ساری و دریژنو فرخ شهر که بدون پیروزی و امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارند در ساری رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

فائزه جعفرزاده سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در گفتگو باخبرنگار مهر درباره بازی روز جمعه مقابل تیم دریژنو فرخ شهر گفت: حتما این هفته با توجه به میزبانی و حمایت تماشاگران بازی خوبی خواهیم داشت و برای کسب سه امتیاز خواهیم جنگید. هفته گذشته نیز بازی خوبی ارائه دادیم ولی به دلیل بی دقتی بازیکنان موقعیت‌ها منجر به گل نشد.

جعفرزاده ادامه داد: پس از آنالیز بازی هفته گذشته متوجه شدیم ۱۸ موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اما این هفته برای پیروزی به زمین می‌رویم و حتما سه امتیاز نخست را به دست خواهیم آورد.

وی درباره هدف تیمشان گفت: نمی‌توانیم تا رده پنجم جدول برویم ولی برای نتایج خوب تلاش می‌کنیم تا به رده ۸ یا ۷ برسیم. در ادامه رقابت‌ها شهروند ساری نتایج بهتری کسب خواهد کرد. امسال چند بازیکنان غیر بومی داریم و اکثریت تیم را بازیکنان بومی تشکیل می‌دهد.

نظرات کاربران

نظر بدهید