خبری از بازی تدارکاتی نیست ،تاجیک هم نمیاید،پس گرفتن اقای گلی روی هوا

خبری از بازی تدارکاتی نیست ،تاجیک هم نمیاید،پس گرفتن اقای گلی روی هوا

به گزارش سایت خبری  سیاره فوتسال ،  تیم ملی فوتسال کشورمان قرار بود اواسط شهریور ماه در دیداری دوستانه در برابر تیم ملی قطر حاضر شود تا در این مسابقه وحید شمسایی بازیکن سابق تیم ملی کشورمان حضور پیدا کند و بتواند آقای گلی خود را از دست فالکائو برزیلی پس بگیرد.

کمیته فوتسال در این مدت تلاش‌های بسیار انجام داد آن‌ها با تیم ملی قطر به توافق دست پیدا کردند و قرار شد که قطری‌ها ۱۲ و ۱۴ شهریور ماه با سفر به ایران در این بازی دوستانه شرکت کنند. اما به یک باره از سوی فدراسیون فوتبال قطر نامه‌ای به کمیته فوتسال کشورمان ارسال شد مبنی بر این که تیم ملی قطر به دلیل برخی مسائل داخلی نمی‌تواند در این دیدار شرکت کند و این بازی لغو شد.

هفته گذشته خبر‌هایی به گوش رسید مبنی بر این که تیم ملی تاجیکستان قرار است به جای قطر در این مسابقه شرکت کند. اما گویا تاجیکی‌ها هم قرار نیست به ایران بیایند. یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار ما تأیید کرد که تیم ملی تاجیکستان به خاطر این که ممکن است در بازی برابر ایران گل‌های زیادی را دریافت کند و مورد تحقیر قرار گیرد، بازی با تیم ملی کشورمان را لغو کرده و به ایران سفر نخواهند کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید