دور جدید تمرین های تیم ملی فوتسال اغاز شد

دور جدید تمرین های تیم ملی فوتسال اغاز شد

به گزارش سایت خبری  سیاره فوتسال ،  بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان تمرینات خود را از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن مرکز ملی فوتبال  آغاز کرده اند.

بازیکنان زیر نظر محمد هاشم زاده مشغول تمرین با توپ هستند.

در این تمرین کریمیان سرپرست تیم ملی فوتسال حضور دارد و در کنار ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی نظاره گر تمرینات ملی پوشان است.

قدرت بهادری، محمد رضا سنگ سفیدی و سعید احمد عباسی از بازیکنان با تجربه تیم ملی هستند که در کنار جوانان به این اردو دعوت شده اند. میشائیل پطروس مربی روازه بانان تیم ملی مشغول گرم کردن بدن‌های دروازه بانان است. بازیکنان پس از ۱۰ دقیقه تمرینات خود را متوقف کردند و در گوشه زمین مشغول گوش کردن به صحبت‌های ناظم الشریعه شدند.

بازیکنان به ۲ گروه سبز و آبی تقسیم شدند و مشغول بازی گروهی هستند. بعد از ۵ دقیقه دوباره ناظم‌الشریعه تمرینات را متوقف کرد و در گوشه زمین نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کرد.

محمد هاشم زاده مربی و دستیار ناظم الشریعه بر تمرینات بازیکنان نظارت کاملی را دارد. ناظم الشریعه در وسط زمین مشغول گفتن نکات فنی به بازیکنان سبز و آبی است.

سرمربی تیم ملی با جدیت کاملی عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارد.

بهادری، سنگ سفیدی، احمد عباسی بازیکنان با تجربه تیم ملی در گروه آبی قرار گرفته اند و به نظر می‌آید تیم اصلی ناظم الشریعه گروه آبی باشد.

بازیکنان بعد از ۲۰ دقیقه تمرینات را نگه داشتند و مشغول استراحت کوتاهی شدند.

مربیان تیم ملی در گوشه زمین با یکدیگر مشغول صحبت هستند و تاکتیک‌های فنی را بررسی می‌کنند. بازیکنان در آخر زیر نظر بدنساز تیم ملی بدن‌های خود را سرد کردند و تمرینات امروز پایان رسید.

تیم‌ملی فوتسال کشورمان در اولین بازی تدارکاتی مهم خود ۳۱ شهریور ماه باید در تورنمت آستاراخان روسیه شرکت کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید