سرمربی تیم ملی عازم تایلند میشود

سرمربی تیم ملی عازم تایلند میشود

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال،مسابقات جام باشگاه های جهان از روز دوشنبه ۴ شهریور ماه با بازی افتتاحیه ۲ تیم مس سونگون و مگنوس برزیل آغاز خواهد شد.

مس سونگون نماینده کشورمان در این رقابت‌ها با تیم‌های مگنوس برزیل و ال پوزو مورسیا اسپانیا همگروه شده است.

از همین رو محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان فردا س از پایان تمرینات تیم ملی راهی کشور تایلند خواهد شد تا از نزدیک نظاره گر عملکرد بازیکنان مس سونگون به خصوص ملی پوشان این تیم باشد.

ناظم الشریعه قرار است تا مرحله نیمه نهایی در تایلند بماند و بعد از پایان این مرحله به ایران بر می‌گردد تا اردوی بعدی تیم ملی را در تاریخ ۹ شهریور ماه آغاز کند.

پیش از این حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان از سوی فیفا برای آنالیز این رقابت‌ها به تایلند عوت شده بود و او روز گذشته ایران را به مقصد بانکوک ترک کرد.

لازم به یادآوری است که تمرینات تیم ملی فوتسال کشورمان هم اکنون مرحله چهارم خود را پشت سر می‌گذارد و همچنین این اردو از روز گذشته در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال آغاز شده است و تا فردا نیز ادامه خواهد داشت.

تیم ملی فوتسال کشورمان در اولین دیدار مهم تدارکاتی خود روز ۳۱ شهریور ماه باید در تورنمنت آستاراخان روسیه شرکت کند و بعد از پایان این تورنمنت خود را برای حضور هر چه پر قدرت در مقدماتی جام ملت‌ها آماده می‌کند.

نظرات کاربران

نظر بدهید