شمسایی:جام باشگاه های جهان تجربه ی خوبی برای اینده فوتسال ایران میشود/به اینده تیم مس خوشبینم

شمسایی:جام باشگاه های جهان تجربه ی خوبی برای اینده فوتسال ایران میشود/به اینده تیم مس خوشبینم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، وحید شمسایی آقای گل سابق فوتسال جهان در مورد حضور تیم فوتسال مس سونگون در باشگاه‌های آسیا و جهان گفت: مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جهان دیگر تمام شده و ما باید از پیروزی‌ها و شکست‌های خود در تورنمت‌های بین‌المللی درس بگیریم. فوتسال یا فوتبال و … همیشه یک طرفش پیروزی است و یک طرف شکست؛ ابتدا جا دارد از کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگ مس بابت حضورشان در این دو تورنمنت تشکری داشته باشم. این تیم زحمت خود را در این مسابقات کشید و همه ما باید به این تیم یک خسته نباشید جانانه بگوییم.

وی در ادامه گفت: با توجه به بازی‌های خوب مس در این چند سال اخیر همگان توقع داشتند که این تیم قهرمان شود و همین موضوع بود که کمی بازیکنان و کادر فنی این تیم را به استرس واداشته بود. من بازی اول و دوم این تیم را در جام باشگاه‌های جهان دیدم آنها عملکرد خوبی داشتند و فکر می‌کنم به دلیل حضور در جام باشگاه‌های آسیا خسته بودند. جام باشگاه‌های جهان تجربه بسیار خوبی برای آنها در آینده خواهد بود.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال افزود:‌ هیچ چیز از ارزش‌های تیم مس کم نمی‌شود. لذت و شیرینی فوتسال به همین برد و باخت‌ها است مسئولان این باشگاه باید به فکر بازی‌های جدید خود در لیگ برتر فوتسال باشند. بالاخره هم مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و هم جام باشگاه‌های جهان دیگر تمام شد و بازیکنان این تیم باید ذهن خود را به دو تورنمنت برگزار شده پاک کنند. تیم مس بازیکنان بزرگی دارد و مطمئن هستم آنها در آینده مجدداً حرف‌های زیادی هم در آسیا و هم در جام باشگاه‌های جهان خواهند داشت.

شمسایی همچنین در مورد حضور برخی از ورزشکاران به عنوان پناهنده در خارج از کشور گفت: آنهایی که من را می‌شناسند و اطلاع دارند در سال ۲۰۰۲ در آمریکا به من و خانواده‌ام اقامت دادند اما من قبول نکردم به این دلیل که یک ایرانی هستم و کشورم را دوست دارم و حاضر نیستم به هر دلیلی این کشور را ترک کنم.

وی همچنین در مورد استعفایش در کمیته فنی فوتسال گفت: من در گفت‌وگو با همه رسانه‌ها رسماً استعفای خودم را از کمیته فنی اعلام کردم. کمیته فنی آدم‌های بزرگی هستند و امیدوارم با آمدن ساکت به خاطر برشی و نفوذی که در فدراسیون دارد حال فوتسال خوب شود. من موفقیت فوتسال را می‌خواهم و کاری هم به شخص و افراد خاصی ندارم. مهم بالا رفتن پرچم ایران در مجامع بین‌المللی است و من فکر می‌کنم آمدن ساکت به کمیته فنی را فوتسالی‌ها به فال نیک بگیرند.

نظرات کاربران

نظر بدهید