شمس:نیم فصل اول لیگ برتر سطح کیفی پایینی داشت/امیدواریم برد های تیم ملی ادامه داشته باشه

شمس:نیم فصل اول لیگ برتر سطح کیفی پایینی داشت/امیدواریم برد های تیم ملی ادامه داشته باشه

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: امیدوارم پیروزی‌های تیم ملی در رقابت‌های آستاراخان تداوم داشته باشد.

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان درباره عملکرد تیم ملی فوتسال در رقابت‌های چهار جانبه آستاراخان روسیه گفت: تقابل دیروز تیم ملی برابر قزاقستان یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود و کمتر کسی فکر می‌کرد که تیم ملی بتواند پیروز این مسابقه شود، زیرا قزاقستان در ترکیب خود از بازیکنان برزیلی فوق العاده‌ای استفاده می‌کند.

پیروزی‌های تیم ملی باید تداوم داشته باشد

او افزود: دروازه بان قزاقستان یکی از بهترین دروازه‌بانان دنیا است. با تلاش و همت بازیکنان توانستیم تیم قدرتمند قزاقستان را شکست دهیم. من امیدوارم که این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد تا بتوانیم نتایجی که تیم‌های ملی و باشگاهی ما در این مدت در رقابت‌های آسیایی و جام باشگاه‌های جهان کسب کردند را جبران کنیم.

آذربایجان و روسیه ۲ تیم قدرتمند فوتسال جهان هستند

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان درباره بازی با تیم‌های ملی جمهوری آذربایجان و روسیه هم گفت: تیم ملی جمهوری آذربایجان اخیراً ۲ بازیکن برزیلی به ترکیب خود اضافه کرده است. آن‌ها پیش از این در تیم خود ۶ بازیکن برزیلی داشتند و این نشان می‌دهد که آذربایجان هم تیم قدرتمندی است. تیم ملی روسیه هم با بازیکنان جوان خود به این رقابت‌ها آمده است. تیم ملی روسیه در حال پشتوانه سازی برای ساخت یک تیم قدرتمند در رقابت‌های جام جهانی است.

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان درباره این که آیا بهتر نبود ما در این تورنمنت از بازیکنان جوان استفاده می‌کردیم گفت: به هیچ عنوان. بازیکنان تیم ملی باید تا چند ماه آینده در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شرکت کنند که ۵ تیم اول این مسابقات به جام جهانی صعود می‌کنند. کادر فنی کار بسیار درستی کرد، زیرا ما باید با تمام توان و هماهنگی وارد رقابت‌های آسیایی شویم.

بازگشت توکلی به تیم ملی خبر خوبی بود

او درباره بازگشت فرهاد توکلی به تیم ملی گفت: بازگشت توکلی به تیم ملی یک خبر نوید بخشی بود که به ما داده شد. دیدیم وقتی این بازیکن بازگشت موفق شد در بازی با قزاقستان برای تیم ملی گلزنی کند. امیدوارم توکلی در بازی‌های آینده هم موفق و پیروز باشد.

شمس ادامه داد: به غیر از فرهاد توکلی در تیم ملی بازیکنانی مثل اصغر حسن زاده، حسین طیبی و احمد اسماعبل پور را داریم که هر کدام می‌توانند تیم ملی را در رقابت‌های مهم کمک کنند. امیدوارم که با این بازیکنان در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی پیروز باشیم.

کمیته فوتسال حمایت خوبی را از تیم ملی کرده است

سرمربی سابق تیم ملی درباره حمایت کمیته فوتسال از تیم ملی گفت: فوتسال ملی ما اکنون در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. کمیته فوتسال در این مدت حمایت خوبی از تیم ملی کرده و با برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب تیم ملی را در رسیدن به اهداف خود کمک کرده است.

لیگ در نیم فصل از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود

شمس گفت: با توجه به اینکه برخی از بازیکن ما که در خارج از کشور بازی می‌کردند مسابقات نیم فصل اول لیگ برتر کیفیت بسیار پایینی داشت. تیم‌های سن ایچ ساوه، فرش آرا مشهد، ستارگان وارمین و همچنین سوهان محمد سیما از تیم‌های بسیار خوبی بودند که در نیم فصل عملکرد عالی از خود نشان دادند.

امسال ۲ شگفتی خواهیم داشت

او گفت: گیتی پسند و مس سونگون همیشه مدعی اصلی قهرمانی بودند و ما در سال‌های گذشته فقط می‌دیدیم که قهرمانی بین این ۲ تیم رد و بدل می‌شد. در این فصل به نسبت سال‌های گذشته که یک شگفتی در لیگ برتر داشتیم ممکن است در این فصل چندین شگفتی به وجود بیاید. امیدوارم که رقابت‌های لیگ برتر در نیم فصل دوم جذاب‌تر و بهتر برگزار شود.

پرسپولیس روی حادثه به گل رسید

شمس درباره بازی ۲ تیم استقلال و پرسولیس گفت: بازی این ۲ تیم از لحاظ بار فنی خاصی نداشت و بیشتر ۲ تیم به بازی درگیرانه روی آورده بودند. تیم پرسپولیس روی یک حادثه موفق به گلزنی شد.

آوردن مربی خارجی اشتباه بود

او گفت: آوردن مربی خارجی برای تیم ملی فوتبال بزرگسالان اشتباه بود. ما می‌توانستیم به جای دادن پول به مربی خارجی تجهیزات مناسبی را برای تیم ملی فراهم کنیم. همچنین می‌توانستیم بازی‌های تدارکاتی بزرگی را هم برای تیم ملی در نظر بگیریم و امیدوارم که تیم ملی در ادامه راه موفق باشد

نظرات کاربران

نظر بدهید