شیر بیگی:ملی حفاری یکی از پر مهره ترین تیم های این فصل لیگ است/توپ های سال پیش بدرد چمن میخورد

شیر بیگی:ملی حفاری یکی از پر مهره ترین تیم های این فصل لیگ است/توپ های سال پیش بدرد چمن میخورد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سارا شیربیگی بازیکن تیم فوتسال هیئت فوتبال خراسان رضوی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل تیم ملی حفاری در هفته دوم رقابت‌های لیگ گفت: تیم فوتسال ملی حفاری سابقه چندین ساله در لیگ برتر فوتسال بانوان دارد و یکی از پر مهره‌ترین تیم‌های لیگ به شمار می‌آید، ما پیش بینی می‌کردیم که بازی سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت، اما خدا را شکر از پس این دیدار حساس با سربلندی برآمدیم.

او تصریح کرد: امسال تیم‌های زیادی را می‌بینم که از بازیکنان بومی خودشان استفاده کرده اند و برای این کار از حداقل هزینه‌ها بهره بردند، چون به هر حال یک دلیل استفاده از این بازیکنان همین مسئله کمبود بودجه است.

شیربیگی افزود: اکنون در بسیاری از تیم‌ها حضور بازیکنان جوان و کم سن و سال به چشم می‌خورد به طوری که در همین تیم ما تعدادی بازیکن ۱۵ – ۱۶ ساله داریم که در ترکیب تیم هستند و در مسابقات هم بازی می‌کنند و خوشبختانه این موضوع در تمام تیم‌ها به چشم می‌خورد. این جوانان پرانگیزه و بااستعداد در آینده سرمایه‌های لیگ و تیم ملی کشور ما خواهند بود.

بازیکن تیم فوتسال خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت: یک مشکل اساسی لیگ در سال گذشته مساله توپ‌های بازی بود که برخی از این توپ‌ها بیشتر به درد بازی فوتبال می‌خورد تا فوتسال، اما خوشبختانه با کاری که سازمان لیگ انجام داد و به تمام تیم‌ها توپ مناسب داد این مشکل هم برطرف شد

نظرات کاربران

نظر بدهید