صابری ،با بیشتر تیم ها از لحاظ مالی قابل قیاس نیستیم

صابری ،با بیشتر تیم ها از لحاظ مالی قابل قیاس نیستیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،  زهره صابری سرمربی دریژنو در مورد شکست تیمش در هفته اول لیگ برتر برابر دختران کویر اظهار کرد: ، با یک گل از حریف پیش افتادیم و توانستیم با پیروزی در نیمه اول به رختکن برویم. همه چیز داشت خوب پیش می رفت که متاسفانه برخی اشتباهات باعث شد شیرازه تیممان از هم بپاشد و سه گل از حریف دریافت کنیم.

صابری ادامه داد: بازیکنانمان جوان و کم تجربه هستند و همین کم تجربگی کار دستمان داد تا بازی برده را با باخت عوض کنیم. نا گفته نماند که دختران کویر کرمان نیز تیم بسیار پرمهره ایست و بازیکنان باتجربه و سرشناسی را در اختیار دارد. بازی کردن برابر چنین تیم هایی بسیار سخت است.

سرمربی دریژنو فلسفه این تیم را استفاده از بازیکنان بومی دانست و گفت: از همان ابتدای فصل بومی گرایی و استفاده از بازیکنان جوان را در دستور کار قرار داده ایم. با توجه به بضاعتمان عمل می کنیم و از لحاظ مالی با بسیاری از تیم ها قابل مقایسه نیستیم.

برزگر در پایان ضمن تشکر از بازیکنانش گفت: اگر چه این دیدار را واگذار کردیم اما از بچه هایم تشکر می کنم که تمام توان خودرا به کار گرفتند و از هیچ تلاشی دریغ نکردند. بازی به بازی به هاهنگی مدنظرمان خواهیم رسید و در ادامه فصل جبران خواهیم کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید