فرشته کریمی:زحمت و عرقی که ریخته میشود ارزشش از صد ها میلیون هم بیشتر است /درد بازی با خراسان ضعیف عمل کردم

فرشته کریمی:زحمت و عرقی که ریخته میشود ارزشش از صد ها میلیون هم بیشتر است /درد بازی با خراسان ضعیف عمل کردم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، فرشته کریمی درباره اعلام خبر پرداخت پاداش تیم ملی فوتسال بانوان از طرف معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در این باره از همه پرسیدم، اما پاداشی پرداخت نشده و خانم فرهادی زاد معاون وزیر ورزش اشتباه کرده است، وقتی اعلام کردند پاداش تیم ملی فوتسال پرداخت شده است، همه اعضای تیم خوشحال شدند، چون اکثر بازیکنان شهرستانی هستند با من تماس گرفتند.

وی افزود: ما همچنان پیگیر پاداش قهرمانی آسیا هستیم، با این حال اگر صد میلیون تومان هم به هر بازیکن پاداش داده شود دیگر خوشحال کننده نیست، چون واقعا مزد زحمات و عرق ریختن‌های ۲ سال قبل ما نمی‌شود.

ملی پوش فوتسال بانوان گفت: تاریخی هم برای پرداخت پاداش اعلام نکرده اند و فقط می‌گویند پول نداریم.

وی در خصوص بازی با هیئت فوتبال خراسان رضوی در هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان افزود: شاید این مسابقه برای تماشاگران و آن‌هایی که بیرون زمین بودند، ۶ امتیازی بود، اما برای ما فقط سه امتیاز داشت.

کریمی گفت: سایپا فقط چهار بازیکن باتجربه دارد که در لیگ برتر بازی کرده اند و از بین آن‌ها هم فقط ۲ نفر ملی پوش هستند و فشار بازی روی این نفرات است، چند دانش آموز در تیم داریم که امیدواریم در آینده به تیم ما کمک کنند و زمانی که بازیکنان قدیمی مربی شدند، بتوانند در سطح آسیا و جهان بازی‌های خوبی انجام دهند.

وی درباره مسمومیتش قبل از بازی با هیئت خراسان رضوی افزود: لزومی ندارد این موضوع را بهانه کنم، چون وظیفه دارم به عنوان بازیکن در خدمت تیمم باشم، در بازی با تیم خراسان از خودم راضی نبودم، چون هفته گذشته به علت بیماری در بیمارستان بودم، اما همه تلاشم را در مسابقه کردم و خوشحالم که مسابقه را برنده شدیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید