لطف ابادی:سطح لیگ امسال بالاتر از سال پیش/قراردادم 2 برابر شد

لطف ابادی:سطح لیگ امسال بالاتر از سال پیش/قراردادم 2 برابر شد

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران ، عضو تیم هیات خراسان رضوی گفت: ارتقای جایگاهم در تیم ملی فوتسال زنان به افزایش دستمزدم در این فصل کمک بسیاری کرد.

«زهرا لطف آبادی» دروازه بانی است که در تورنمت های مختلف و مسابقات آسیایی در کنار دیگر اعضای تیم ملی فوتسال زنان حضور داشت. او در اردیبهشت ۹۸ به عنوان بهترین دروازه بان تورنمنت روسیه انتخاب شد.

وی در فصل گذشته برای تیم مس رفسنجان بازی می کرد. او اکنون عضو تیم هیات خراسان رضوی است.

در متن زیر گفت و گویی را با لطف آبادی را می‌خوانیم:

آیا تغییری در مبلغ قرارداد این فصل با فصل گذشته لیگ برتر فوتسال زنان ایجاد شد؟

برای اینکه شرایطم در تیم ملی مقداری بهتر شده، مبلغ قراردادم نیز ۲ برابر شده است.  

پیش از این چقدر دریافت می کردی؟

مبلغ این فصل با ۲ فصل گذشته قابل قیاس نیست. سه سال پیش با ۸ میلیون قرارداد بستم. سال دوم قراردادم کمتر شد و به ۷ میلیون رسید و در سال سوم این مبلغ ۲ برابر شد و اکنون شرایط بهتری دارم.  

آیا تا کنون در این باشگاه ها با مشکلی برخورد کردی؟

خدارا شکر در این ۲ سال اخیر با باشگاه های بزرگی کار می کنم  حامی خصوصی ندارم. به همین دلیل هم فصل گذشته و نیز این فصل تیم مس رفسنجان و هیات فوتبال خراسان تا اینجای کار چیزی برایم کم نگذاشتند.

سطح لیگ این فصل را در قیاس با گذشته چگونه ارزیابی می کنی؟

سطح لیگ این فصل نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر شده است زیرا تمامی ملی پوشان در هر تیم حضور دارند  و از ۱۱ دیدار ۹ بازی لیگ خیلی سخت است.

از موانع توسعه لیگ فوتسال زنان؟

نبود پخش تلویزیونی از موانع پیشرفت و شرایط به گونه ای است که بعید بدانم که با این قضیه موافقت کنند. گرچه لیگ مردان هم به ندرت پخش تلویزیونی دارد اما شبکه های اینترنتی و برخی از سایت ها خیلی خوب بازی های لیگ فوتسال زنان را پوشش می دهند.که این امر کمک به رشد فوتسال بانوان میکند اما پخش زنده از شبکه های تلویزیونی تاثیر بیشتری دارد

شرایط تیم در سه دیدار نخست در لیگ ایتن فصل را چگونه دیدی؟

شرایط تیم در این سه دیدار خیلی خوب بود و  کادر فنی ما بسیار با برنامه است و تاکنون به مشکلی برنخوردیم. رسیدن به قهرمانی دشوار است اما همه تلاشمان را می کنیم تا ابتدا به پلی اف صعود کنیم و سپس میجنگیم برای قهرمانی

نظرات کاربران

نظر بدهید