مجموعه شهروند برای رشد و پیشرفت فوتسال بانوان تیم داری میکند

مجموعه شهروند برای رشد و پیشرفت فوتسال بانوان تیم داری میکند

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،فائزه جعفرزاده پس از تصمیم گیری سازمان لیگ فوتسال درپی حواشی اخیر هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان در مسابقه تیمش برابر دریژنو فرخشهر گفت: من برای جنس خودمان متاسفم، چون مقصر همه این اتفاقات خودمان هستیم. ما برای تفریح نیامدیم بلکه برای پیشرفت در لیگ برتر حضور داریم و می‌خواهیم از تجربه آقایان استفاده کنیم. من متاسفم که چنین تصمیمی گرفته شد و واقعا ناراحتم از این اتفاقی که افتاده و من مطمئنم که دود این تصمیم تو چشم فوتسال بانوان خواهد رفت .

وی افزود: وقتی فدراسیون آی دی کارت صادر می‌کند یعنی آن شخص را می‌شناسد. مدیر فنی تیم ما چند سال مربی لیگ برتری و سرمربی تیم شهروند بوده است و برای اینکه تغییر و تحولی را در تیم بانوان بوجود آورد به عنوان مدیر فنی در تیم ما فعالیت می‌کند. ما دنبال پیشرفت هستیم، چرا باید چنین تصمیمی گرفته شود؟ فدراسیون نباید اینقدر زود تصمیم می‌گرفت بلکه باید با دو باشگاه صحبت می‌کرد، چون ما میزبان بودیم. باید از ما می‌پرسیدند، آیا چنین اتفاقی افتاده است؟ آیا تیم فرخشهری که مدعی است در این بازی دعوا شده است مدرک و سندی دارد؟ مگر بدون شاهد کسی را اعدام می‌کنند؟

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با تکذیب اتفاقاتی که مربی تیم دریژنو فرخشهر اعلام کرده است، اظهار داشت: اصلا اتفاقی نیافتاده و اصلا امکان ندارد چنین اتفاقی رخ داده باشد. آنها اعتراض کردند. ما فیلم و عکس داریم. گفتند آقا پشت دروازه‌شان بوده است درحالیکه هیچ آقایی جز دو مربی و مدیرعامل فرخشهر پشت نیمکت شان ننشسته بود. ما راننده آمبولانس و پزشک را که نمی‌توانیم بیرون کنیم. آقایان تیم ما هم که مدیر فنی بودند، پشت نیمکت ما نشسته بودند.و هیچ فردی غیر مسئول یا تماشاگر معمولی پشت نیمکت فرخشهر نبود اصلا هر کس که بود از افراد تیم خود فرخشهر بود

وی ادامه داد: مربی آقای تیم‌شان به داوری اعتراض داشت داوران و ناظر بازی شاهد هستند اصلا درگیری رخ نداده است. سرمربی‌شان تکذیب کرد و مدیرعامل شان زنگ زده و عذرخواهی کردند. ما دو هفته گذشته به ورامین رفتیم پشت دروازه تیم ما حدود بیست تا سی آقا بودند که تیم را پشت دروازه بان ما هدایت می‌کردند ما بازی را باختیم و اعتراض نکردیم و گفتیم اشکال فنی داشتیم چه ربطی به داد و فریاد کردن دارد؟

جعفرزاده خاطرنشان کرد: آنها مشکلات فنی خودشان را برطرف کنند دلیل نمی‌شود که بازی را ببازند و تقصیر تماشاگران بیندازند پس خودشان و باشگاه شان خیلی مبتدی هستند. اگر تیم ما و من حاشیه داشتم چرا من و بازیکنانم کارت زرد نگرفتیم و چرا اخراج نشدیم اما مربی آن تیم اخراج شد،تیم فرخشهر سال پیش هم این رویه را انجام میداد امسال هم میخواهد از این روش و سبک و روش پیروی کند و با حاشیه و شلوغ کاری ضعف های فنی را بپوشانند

نظرات کاربران

نظر بدهید