مراقی:هیجان بازیکنان جوانمان در ضربات اخر کارمان را سخت کرده/دیگر مربیان اذعان دارندکه حفاری فوتسال خوبی اراده میکند

مراقی:هیجان بازیکنان جوانمان در ضربات اخر کارمان را سخت کرده/دیگر مربیان اذعان دارندکه حفاری فوتسال خوبی اراده میکند

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این‌که مشکل ما این است که بازیکنان جوان تیم هیجان دارند و همین باعث می‌شود آن‌جا که باید دقیق به توپ ضربه بزنند، نتوانند این کار را انجام دهند، گفت: از نظر نوع فوتسال و نوع بازی مشکل خاصی نداریم و تمام تماشاگران و کارشناسان نیز به بازی خوب تیم ما واقف هستند.

یعقوب مراقی در خصوص شکست در هفته نهم لیگ برتر فوتسال کشور برابر نماینده ساری، اظهار کرد: بازی بسیار خوب بود و خوب پیش رفت ولی متاسفانه روی یک اشتباه فردی گل دریافت کردیم. برای جبران نیز اقدام کردیم و یکسری از توپ‌های‌مان باید به گل تبدیل می‌شدند اما بازیکنان آن‌طور که باید و شاید به توپ ضربه نزدند و سپس روی یک اتفاق و ضدحمله حریف، گل دوم را هم دریافت کردیم.

وی ادامه داد: برای نیمه دوم تاکتیک تیم را تغییر دادیم و حملات خیلی خوبی روی دروازه حریف داشتیم. حتی مربیان تیم میزبان هم می‌گفتند که ملی‌حفاری به خوبی بازی می‌کند اما متاسفانه توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشدند و شاید بهتر است بگویم روز خوب گلر ساری بود که توانست تمام توپ‌ها را بگیرد. در مجموع از عملکرد تیمم راضی بودم ولی از نتیجه رضایت ندارم.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری با اشاره به جلسه روز گذشته خود با مدیرعامل باشگاه، گفت: جلسه خوبی بود و آقای محمدنیا حمایت کامل خود از تیم را اعلام کرد که جا دارد از او و مدیرعامل شرکت ملی‌حفاری بابت حمایت‌هایشان تشکر کنم. اکنون خودمان را برای دیدار با بندرعباس آماده می‌کنیم و تمرینات خوبی داشته‌ایم. برای کسب نتیجه خوب به بندرعباس می‌رویم و برای این دیدار هم‌قسم شده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که مشکل اصلی حفاری را چه می‌دانید؟ عنوان کرد: جوان‌گرایی بخشی از مشکل ما است ولی مشکل دیگر این است بازیکنان جوان ما هیجان دارند و همین باعث می‌شود آن‌جا که باید دقیق به توپ ضربه بزنند، نتوانند این کار را انجام دهند. ما از نظر نوع فوتسال و نوع بازی مشکل خاصی نداریم و تمام تماشاگران و کارشناسان نیز به بازی خوب تیم ما واقف هستند.

مراقی خاطرنشان‌کرد: به کسب نتایج خوب در ادامه راه امیدوار هستیم و امیدوارم بتوانیم آن حفاری واقعی را نشان دهیم. همچنین مدیرعامل باشگاه به ما اجازه داده است که در نیم‌فصل بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم. تلاش داریم در نیم‌فصل دو تا سه بازیکن جذب کنیم تا شرایط تیم بهتر شود. توکلی با توجه به قراردادی که با تیمی از کویت دارد، به ما اضافه نمی‌شود اما تلاش می‌کنیم تا رفیعی‌پور به تیم برگردد.

نظرات کاربران

نظر بدهید