مرتضایی:تلاشمان برد و رسیدن به رتبه دوم است/تنوع تاکتیکی و تلاش بازیکنان باعث شده که 8 هفته است نباختیم

مرتضایی:تلاشمان برد و رسیدن به رتبه دوم است/تنوع تاکتیکی و تلاش بازیکنان باعث شده که 8 هفته است نباختیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: کار سختی در مشهد داریم، زیرا ۸ بازی است که نباخته‌ایم و می‌خواهیم با حفظ شکست‌ناپذیری به رتبه دوم جدول صعود کنیم.

مجید مرتضایی در خصوص بازی روز جمعه مقابل شاهین کرمانشاه در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور، اظهار کرد: شاهین تیم بسیار خوبی است که توانسته در هفته‌های اخیر هم خوب نتیجه بگیرد. از آنجایی که این این از تاکتیک‌های خاصی استفاده می‌کند، کار برای ما سخت است اما امیدوارم در این بازی پیروز باشیم.

وی در خصوص تساوی‌های خارج از خانه فرش‌آرا ادامه داد: نتیجه گرفتن در بازی‌های خارج از خانه سخت است. تیم سن‌ایچ ساوه که صدرنشین بود، هفته گذشته در خانه شاهین کرمانشاه به تساوی رضایت داد. بازی‌های خارج از خانه به هیچ وجه آسان نیست. ضمن اینکه اغلب تساوی‌های فرش‌آرا در مقابل تیم‌های بالانشین و قدرتمند جدول رقم خورد. از ابتدای فصل گفته‌ام که اصلا به دنبال تساوی نیستیم و فقط برد می‌خواهیم، چه مهمان باشیم و چه میزبان. در بازی با ارژن هم با پاورپلی و خلق چند موقعیت به دنبال کسب پیروزی بودیم اما منجر به گل نشد.

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا با اشاره به اینکه هشت بازی است که شکست نخورده‌ایم، عنوان کرد: هشت بازی شکست نخوردیم و در بازی‌های خارج از خانه به دنبال هر سه امتیاز بودیم، موقعیت این پیروزی‌ها را نیز داشتیم اما ناشکر نیستیم. همه حریفان قدر هستند و کارمان سخت است. می‌دانیم که از دست دادن امتیاز برای همه تیم‌ها رخ می‌دهد.

مرتضایی گفت: کیفیت و هوش بالای بازیکنانم باعث شده حتی در بازی‌های خارج از خانه هم شکست نخوریم. در برخی از بازی‌ها از حریف عقب بودیم اما به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم پیروز باشیم. با صدر جدول فقط چهار امتیاز فاصله داریم، در این هفته تیم‌های بالانشین جدول رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند و فرصت خوبی نصیبمان شده‌است. اگر شاهین را ببریم و نیم‌نگاهی به نتایج حریفان داشته باشیم، می‌توانیم به رتبه دوم هم صعود کنیم.

وی اضافه کرد: در ابتدای فصل دو بازیکن از فرش‌آرا به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شدند اما به دلیل کیفیت بالای تیم، در حال حاضر این تعداد به عدد چهار رسیده‌است. امیدواریم روند صعودی برای دعوت بازیکنان فرش‌آرا ادامه‌دار باشد. برای بازی آتی مقابل شاهین خوشبختانه مصدوم یا محرومی هم نداریم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، از هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فرش‌آرا از ساعت ۱۷:۳۰  روز جمعه در مجموعه ورزشی شهید بهشتی میزبان تیم شاهین کرمانشاه خواهد بود.

نظرات کاربران

نظر بدهید