مصطفوی:به من اعلام کردند که سرمربی قطعی تیم هستم/از بیرون پیغام میدهند تا سرمربی تیم شوند/خوشحالم تماشاگران بازی خوبی تماشا کردند

مصطفوی:به من اعلام کردند که سرمربی قطعی تیم هستم/از بیرون پیغام میدهند تا سرمربی تیم شوند/خوشحالم تماشاگران بازی خوبی تماشا کردند

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، مهدی مصطفوی پس از شکست ۳ بر ۲ تیمش برابر مقاومت البرز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: خوشحالم که تماشاگران بازی زیبایی را تماشا کردند. متأسفانه در دقایقی تمرکز خود را از دست دادیم و مانند بازی‌های گذشته دچار نوسان شده و با ۲ اشتباه فردی که البته در شرایط بازی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، ۲ گل دریافت کردیم.

وی افزود: خوشحالم که تیم به بازی برگشت و ۲ گل زد و موقعیت‌های بسیاری هم خلق کردیم، اما متأسفانه روی ضربه ایستگاهی که چند بار به بازیکنان تذکر داده بودم گل سوم را دریافت کردیم. به تیم مقاومت البرز تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم مشکل گلزنی خود را رفع کنیم.

سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر با بیان اینکه هایپر توان بازگشت به جدول مسابقات را دارد، درباره دلایل عدم نتیجه‌گیری تیمش ادامه داد: در آغاز فصل زمان را از دست دادیم چون قرار بود نفرات دیگری را جذب کنیم که محقق نشد و بازیکنانی که به تیم آمدند از بدنسازی تیم دور بودند و هماهنگی فکری بین بازیکنان لیگ دسته یک و لیگ برتری‌ها هنوز کامل نشده بود و این باعث شد کمی ضربه بخوریم. از مصدومیت و اشتباهات داوری هم بی‌نصیب نبودیم و مشکل بزرگ ما تبدیل کردن موقعیت‌ها به گل است که امیدوارم این مشکل را با حمایت مجموعه هایپر و باشگاه رفع کنیم.

وی با بیان اینکه هایپر حتی در بازی‌هایی که شکست خورده بیش از ۵ موقعیت گلزنی خوب خلق کرده است، گفت: نقطه ضعف ما تبدیل نکردن این فرصت‌ها به گل است که باید روی آن کار کنیم. هفته گذشته بخشی از این مشکل را اصلاح کردیم اما مسائل داخلی در باشگاه به وجود آمد که بخشی از تمرکز تیم را از بین برد. تنها نیاز به برد داریم و باید به هر شکلی شده یک پیروزی به دست آوریم تا به مسابقات برگردیم.

مصطفوی درباره داوری دیدار تیمش با مقاومت البرز تصریح کرد: داوری مشکل خاصی نداشت. این حق فدراسیون است که با توجه به داوران و شناختی که از آنها دارد، تیم داوری را چینش کند. از داوری‌ها ضربه خورده‌ایم اما نمی‌توانم بگویم داوری در نتیجه بازی با مقاومت تأثیر داشت.

وی در پاسخ به اینکه آیا تا پایان فصل سرمربی هایپر خواهد بود، بیان کرد: از سال گذشته و زمانی که این تیم در انتهای جدول لیگ دسته اول بود در هایپر حضور داشتم و تیم به لیگ برتر آمد و لیگ را هم در کنار سعید رستمی آغاز کردیم. بنا به دلایلی که باشگاه داشت، این تغییر انجام شد و تا زمانی که در هایپر حضور داشته باشم این مسئولیت بر عهده من است. به من اعلام کرده‌اند سرمربی قطعی هایپر هستم، هرچند هنوز دوستانی هستند که از بیرون باشگاه پیغام می‌دهند و می‌خواهند به هایپر بیایند. امیدوارم هرکس در هر جایی حضور دارد موفق باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید