چرایی نتایج ضعیف گیتی پسند/ضعف فنی یا سیاست مداری با هدف قهرمانی در پلی اف

چرایی نتایج ضعیف گیتی پسند/ضعف فنی یا سیاست مداری با هدف قهرمانی در پلی اف

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، تیم گیتی پسند در شرایطی هفته نهم لیگ برتر را با تساوی پشت سر گذاشت که از ۹ بازی خود در این فصل در ۵ دیدار نتوانسته طعم پیروزی را بچشد. برای تیمی با سابقه و اعتبار گیتی پسند این شیوه نتیجه گرفتن عجیب است و تجربه ثابت کرده که مدیران باشگاه در قبال چنین نتایجی تصمیمات عجولانه می‌گیرند اما به نظر می‌رسد روند نتیجه‌گیری باشگاه نشات گرفته از سیاستی است که این تیم در پیش گرفته است.

فصل گذشته گیتی پسند با اختلاف امتیاز زیاد نسبت به مس سونگون لیگ را به پایان رساند و همین عامل باعث شد تا آنها از پلی‌آف غفلت کرده و در نهایت بازی فینال را به نارنجی پوشان ورزقانی ببازند اما گویا اصفهانی‌ها برای فصل جدید تمرکز خود را به قرار گرفتن در جمع چهار تیم ابتدایی جدول معطوف کرده‌اند و نمی‌خواهند همه توان خود را برای قرار گرفتن در صدر هدر بدهند.

البته که گیتی‌پسندی‌ها از صدرنشینی استقبال هم می‌کنند و نتایج پرفراز و نشیب همه تیم‌ها باعث شده تا گیتی پسند با وجود کسب تنها چهار پیروزی باز هم در رده دوم جدول باشد تا از سیاستی که در پیش گرفته‌اند چندان هم ناراضی نباشند. در این میان مصدومیت‌ها و محرومیت‌هایی که گریبان بازیکنان این تیم را گرفته و همچنین تغییر و تحولات زیاد در کادر فنی و ترکیب این تیم برای فصل جدید هم مزید بر علت شده تا گیتی پسند پر نشاط گذشته را نبینیم اما باید دید این تیم می‌تواند در پلی‌آف به همان تیم ترسناک و قدرتمند همیشگی تبدیل شود یا نه؟

نظرات کاربران

نظر بدهید