بدعت عجیب در فوتسال ایران/ تهدید جانی و فراری دادن ستاره‌ها

بدعت عجیب در فوتسال ایران/ تهدید جانی و فراری دادن ستاره‌ها

هفته گذشته و پیش از برگزاری یکی از مسابقات حساس لیگ برتر فوتسال، اتفاق بی‌سابقه‌ای رخ داد که در صورت عدم ورود کمیته اخلاق به این پرونده، می‌توان شاهد گسترش تهدید جانی بازیکنان باشیم.

پیش از شروع هفته پنجم لیگ برتر فوتسال اتفاقی رخ داد که باید آن را در تاریخ حواشی این رشته ورزشی ثبت کرد. مهدی جاوید ملی پوش فوتسال مس سونگون که همراه این تیم برای بازی با تیم شهروند راهی ساری شده بود، به خاطر تهدید هواداران تیم مقابل، بدون انجام بازی و تمرین از این شهر خارج شد و به خانه بازگشت! به این ترتیب هم جاوید یکی از بازی های حساس این فصل مس را از دست داد و هم مس از غیبت بهترین گلزن لیگ در این مسابقه ضرر کرد تا تیم شهروند به زعم خودش به اهدافش برسد.

اسماعیل تقی پور سرمربی تیم فوتسال مس به خبرنگار سیاره فوتسال گفت: «قبل از شروع مسابقه فشارهایی روی ما وجود داشت. مهدی جاوید مدام با پیامک تهدید می شد و مجبور شدیم قبل از بازی او را به خانه برگردانیم.»

ماجرای تهدید جاوید از سوی هواداران شهروند به اتفاقاتی بر می گردد که سال گذشته در جریان بازی این تیم با گیتی پسند در اصفهان رخ داد. در آن بازی تعدادی از هواداران گیتی پسند در اصفهان وارد زمین شدند و با بازیکنان حریف زد و خورد داشتند. در پی این درگیری، تعدادی از نفرات تیم شهروند راهی بیمارستان شدند و حتی کار به تماس نمایندگان استان های اصفهان و مازندران کشید.

اتفاقات آن مسابقه باعث دلخوری شهروندی ها شده و آنها تاکید می کنند که این ماجرا را در بازی سال آینده در ساری تلافی خواهند کرد. مهدی جاوید سال گذشته در گیتی پسند بازی می کرد و با جوسازی بعضی از بازیکنان شهروند، بر خلاف واقعیت یکی از مقصران اتفاقات آن مسابقه جنجالی جلوه داده می شود.

هواداران شهروند هم که تحت تاثیر فضاسازی ها و روایت های نادرست بعضی از نفرات تیم شهروند قرار داشتند، پیش از آنکه بخواهند با تیم گیتی پسند تسویه حساب کنند، سراغ بازیکنی (مهدی جاوید) رفتند که به زعم آنها، مقصر اتفاقات بوده است؛ هرچند که این بازیکن دیگر در تیم گیتی پسند حضور ندارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید