بی‌غم :با چالش کمبود بازیکن مواجه هستیم/نتیجه مسابقه عادلانه بود

بی‌غم :با چالش کمبود بازیکن مواجه هستیم/نتیجه مسابقه عادلانه بود

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: هر ۲ تیم بازی خوبی را انجام دادند و نتیجه مسابقه نیز عادلانه بود.

حمید بی‌غم تبریزی یکشنبه شب در پایان دیدار این تیم با سوهان محمدسیمای قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اضافه کرد: در این مسابقه هر ۲ تیم فوتسال بازی کردند و هیچکدام از تیم ها ضدفوتسال بازی نکردند.

وی خاطرنشا: کرد با توجه به مصدومیت بازیکنانمان مجبور شدیم که هرچه که از زمان بازی می گذشت، مدارا کنیم، چون با کمبود بازیکن مواجه بودیم و هوا نیز گرم بود.

وی تاکید کرد: به هیچ وجه دوست نداشتیم که عقب نشینی کنیم، اما به دلیل اینکه دارای پنج خطا شده بودیم و احتمال خطا دادن ما در این سالن زیاد بود، به اجبار عقب کشیدیم تا بتوانیم بازی را حفظ کنیم.

تبریزی درباره فوتسال قم گفت: فوتسال ایران، از قم در این رشته این تصور را دارد که قم فوتسال بازی می کند؛ نه ضدفوتسال بازی می کنند و نه در حاشیه قرار دارند و این چنین بازی را از تیم سوهان محمدسیما توقع داشتیم و این مساله را به مردم خوب استان قم و این باشگاه تبریک می گویم.

وی درباره ادامه مسابقه های لیگ تاکید کرد: با توجه به اینکه با چالش کمبود بازیکن مواجه هستیم، تلاش و کوشش می کنیم بازیکنان خود را خوب بازتوانی نماییم و امروز نیز فوتسال خوبی را ارائه دادیم و موقعیت های خوبی داشتیم و ان شاءالله در ادامه راه بتوانیم گیتی پسند واقعی را به نمایش بگذاریم.

این مسابقه با حساب یک بر یک مساوی پایان یافت و تیم سوهان محمدسیما با ۲ برد، یک مساوی و یک باخت و ۱۰ گل زده و پنج گل خورده، هفت امتیازی است و در رده چهارم قرار دارد.

همچنین تیم گیتی پسند اصفهان با یک برد، ۲ مساوی و یک باخت و ۱۴ گل زده و ۹ گل خورده، پنج امتیازی است و در رده نهم قرار دارد.

سوهان محمدسیما، چهارم مردادماه سال جاری، ساعت ۱۸ مهمان تیم اهورای بهبهان از استان خوزستان در این شهر است و گیتی پسند نیز در همین تاریخ میزبان تیم مقاومت البزر کرج می باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید