بی غم :شهروند با سیستم دهه ۴۰ مساوی گرفت/ داوران در اصفهان هم علیه ما سوت می زنند

بی غم :شهروند با سیستم دهه ۴۰ مساوی گرفت/ داوران در اصفهان هم علیه ما سوت می زنند

 به گزارش سایت سیاره فوتسال سرمربی تیم گیتی پسند اصفهان درباره تساوی ۴ بر ۴ تیمش برابر شهروند ساری در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: فوق‌العاده بازی کردیم. ۴ گل زدیم و حداقل ۱۵ گل نزدیم و امروز روز طلایی دروازه‌بان شهروند بود.

وی با بیان اینکه هر زمان سرعت بازی ما بالا رفت یکی از اعضای کادر تیم شهروند ساری در کنار زمین به داوری اعتراض می‌کرد و بازی متوقف می‌شد افزود: هر چه به داور می‌گفتیم اینها قصد دارند بازی را از جریان بیندازند و به عوامل تیم حریف کارت زرد نشان بده این کار را انجام نمی‌داد اما به بازیکن من با ۲ خطا کارت قرمز نشان داد.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند ادامه داد: هر زمان سرعت بازی بالا رفت حریف بازی را از جریان انداخت و با حواشی که نیمکت شهروند ساری ایجاد کرد توانستند یک امتیاز از این دیدار بگیرند.

وی گفت: شهروند ساری بازیکنان خوبی دارد اما به این دلیل نتیجه گرفت که سیستم دهه ۴۰ و ۵۰ را به فوتسال آورد، یعنی اعتراض و کشیدن تیم به بیرون زمین در حالی که کجا سراغ دارید تیم را از زمین بیرون بکشند؟

 

بی‌غم تصریح کرد: غیر از یکی دو تیم ایرانی کجای دنیا عوامل یک تیم وارد زمین می‌شوند و به سمت داور و ناظر هجوم می‌برند؟ بینی سپهر محمدی شکست اما داور یک کارت زرد به بازیکن خطاکار نشان نداد اما بازیکن ما را با ۲ خطا اخراج کرد.

وی درباره جدایی سپهر محمدی از گیتی‌پسند و لژیونر شدن این دروازه‌بان اصفهانی گفت: بندی در قرارداد محمدی بود که اگر پیشنهاد اروپایی داشت بتواند جدا شود. این پیشنهاد به او رسیده و ما نیز برای او احترام قائل شدیم چون از نظر مالی و اعتباری برای او خوب بود.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند با بیان اینکه برخلاف میل باطنی خود با جدایی محمدی موافقت کردیم، اضافه کرد: امیدوارم این بازیکن در آینده موفق باشد.

وی درباره پیوستن دروازه‌بان برزیلی به گیتی‌پسند خاطرنشان کرد: ۶ بازی این بازیکن را تماشا کردیم. او در لیگ برزیل بازی می‌کرد و در هر ۶ بازی ثابت بوده است و دروازه‌بان خوبی است. امیدوارم بتواند به تیم کمک کند تا قهرمانی لیگ را به مردم اصفهان تقدیم کنیم.

بی‌غم ادامه داد: شرایط واقعاً سخت است و هر زمان بیرون خانه بازی می‌کنیم، تماشاگران و تیم حریف به داوران فشار می‌آورند و داوران بر علیه ما سوت می‌زنند. جالب است که داوران در اصفهان هم علیه ما سوت می‌زنند و از آنها خواهش می‌کنم حداقل در اصفهان ۵۰-۵۰ سوت بزنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید