تقی پور:آنالیز تیم ها از هم کار را سخت کرده است/ بازی حریف بازیکنان را دچار سردرگمی کرد

تقی پور:آنالیز تیم ها از هم کار را سخت کرده است/ بازی حریف بازیکنان را دچار سردرگمی کرد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، اسماعیل تقی‌پور پس از پیروزی تیمش برابر الظفره امارات در دومین دیدار از مرحله‌ی گروهی جام باشگاه‌های آسیا گفت: بازی خوبی بود و تیم اماراتی تیم خوبی نشان داد مخصوصاً در اوایل نیمه‌ی اول خیلی مقاومت کردند و در حالیکه خیلی موقعیت گل داشتیم آنها خیلی تلاش می‌کردند که گل نخورند هدف اول تیمشان گل نخوردن بود اما بازیکنان ما خیلی خوب و منطقی و هوشمندانه بازی کردند و توانستند با ۵ گل به پیروزی برسند ولی شیرینی این برد با مصدومیت سعید تقی‌زاده به کام همه‌ی تیم تلخ شد.

وی افزود: متاسفانه استخوان پای سعید تقی‌زاده تَرک برداشته و دیگر نمی‌تواند تیم را همراهی کند. برای منِ مربی خیلی ناراحت کننده است که سه بازیکن تاثیرگذار تیم (مسلم اولادقباد و توحید لطفی که از قبل مصدوم بودند و سعید تقی‌زاده که در این دیدار مصدوم شد) را از دست دادم.

سرمربی تیم مس سونگون در ادامه گفت: درست است که این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشتیم اما بازی‌ها به نحوی است که در بازی‌های دوم و بعد از آن تیم‌ها نسبت به هم شناخت خوبی پیدا می‌کنند و همدیگر را آنالیز خواهند کرد و کار برای تیم‌ها سخت تر می‌شود.

سرمربی با اخلاق تیم‌ مس سونگون به این سؤال که علت نامنظم بودن تیم‌تان در لحظاتی از نیمه‌ی دوم چه بود؟ چنین پاسخ داد: درست است، یک تایمی از بازیکنان خواستیم که حفظ توپ کنند اما تیم الظفره تلاشی برای تصاحب توپ نکرد و همین مسئله باعث شد تا بازیکنان ما دچار سردرگمی شدند که در این وضعیت به سمت جلو پا به توپ شوند یا حفظ توپ کنند و منجر به ناهماهنگی تیم شد.

نظرات کاربران

نظر بدهید