داورزنی:پنجاه درصد اول را در هفته ی قبل باخته بودیم / تیم کرمانشاه بازی را بسته بود

داورزنی:پنجاه درصد اول را در هفته ی قبل باخته بودیم / تیم کرمانشاه بازی را بسته بود

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتسال کشور، تیم فوتسال ستارگان ورامین در زمین خود ۳بر۱مغلوب  مهمانش شاهین کرمانشاه شد.
در این بازی که در سالن شهید گلعباسی برگزار شد نیمه ی اول آن بدون گل به پایان رسید ولی در نیمه ی دوم ابتدا تیم کرمانشاه بود که با دو گل از حریف نامدار خود پیش افتاد و در ادامه تیم ورامین توانست یکی از گلهای خورده را جبران کند ولی باز هم بازیکنان کرمانشاه بودند که با استفاده از ضدحمله توانستند یک گل دیگر  به ثمر برسانند و بازی را با نتیجه ی ۳بر۱ به سود خود به پایان برسانند.
رضا داورزنی سرمربی تیم فوتسال ستارگان ورامین در خصو این دیدار گفت: تیم کرمانشاه بازی را بسته بود ودفاعی کار کرد که توانست از این سیستم نتیجه بگیرد ولی تیم ما علیرغم تلاش بازیکنان نتوانست بازی را به نفع خود تمام کند.
وی افزود: پنجاه درصد تیم از بیرون سالن ومسئولان شکل می گیرد و پنجاه در صد باقیمانده ی آن از داخل زمین و بازیکنان شکل می گیرد که ما آن پنجاه درصد اول را در هفته ی قبل باخته بودیم ولی تا پایان بازی ها هنوز فرصت داریم هر چند که تا اینجای جدول هم نتیجه ی بدی کسب نکردیم.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید