شمس:بازی مقابل ناگویا قابل قبول و در حد شأن مس نبود/چگونه یک بازیکن به خودش اجازه می‌دهد که دستورات مربی را اجرا نکند؟

شمس:بازی مقابل ناگویا قابل قبول و در حد شأن مس نبود/چگونه یک بازیکن به خودش اجازه می‌دهد که دستورات مربی را اجرا نکند؟

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، حسین شمس در مورد حضور تیم فوتسال مس سونگون نماینده ایران در باشگاه‌های آسیا که در تایلند در حال برگزاری است گفت:  تیم مس سونگون در ابتدا دو بازی  خوب و امیدوارکننده ای از خود به نمایش گذاشت به خصوص بازی  اول که عملکرد تمام بازیکنان راضی کننده بود.

وی همچنین در مورد باخت ۳بر ۲ مس مقابل ناگویا ژاپن، گفت: بازی روز گذشته مقابل ناگویا ژاپن قابل قبول و در حد شأن تیم مس نبود، در این بازی بازیکنان مس عملکرد قابل قبولی نسبت به بازی‌های گذشته از خود نمایش نگذاشتند. در بازی  مقابل ناگویا یکی دو تا از بازیکنان بسیار زیاد بازی کرده و یکی دو تای دیگر که حق‌شان بود، فرصت زیادی برای حضور در زمین مسابقه بدست نیاوردند. 

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت:  در فوتسال مدرن امروز این قابل قبول نیست که بازیکنی ۳۷ دقیقه بازی کند حتی زمانی که تیم مس رو به بازی پاورپلی آورد، این بازیکن هنوز در زمین حضور داشت و من فکر می‌کنم سرمربی تیم، تقی‌پور باید بیشتر به این موضوع توجه داشته باشد و اگر این موضوع ادامه پیدا کند،‌‌ قطعا در ادامه کار برای مس دشوارتر می‌شود.

شمس گفت: با باختی که روز گذشته مس به دست آورد، راه سختی را برای حضور در فینال انتخاب کرد.این تیم در ابتدا باید به مصاف تیم خوب لبنان برود و در صورت پیروزی در مرحلهنیم نهایی به مصاف تایلند میزبان برود. اما اگر روز گذشته مقابل ژاپن پیروز شده بود راه‌ ساده تری داشتند ابتدا با اندونزی و سپس با  ویتنام بازی می‌کردند. 

وی گفت:  به تقی‌پور سرمربی  تیم مس پیشنهاد می‌کنم که تصمیم‌گیرنده خودش باشد و اجازه ندهد کسی در تصمیماتش دخالت کند. در بازی روز گذشته یکی از بازیکنان بیش از هشت دقیقه کنار زمین بود و هر کسی که این بازی را تماشا می کرد متوجه  این موضوع می شد. چگونه است یک بازیکن به خودش اجازه می‌دهد که دستورات سرمربی را اجرا نکند؟  با توجه به باخت روز گذشته مقابل ژاپن، بازیکنان و کادر فنی  باید کمی هوشیارتر عمل کنند  در غیر این صورت اگر همین‌طور این موضوعات ادامه داشته باشد، قطعا این تیم به مشکل می‌خورد.  

شمس در پاسخ به این سوال که امسال هشتمین سالگرد مراسم بابک معصومی اسطوره فوتسال را چگونه ارزیابی کردید، گفت: برای اولین بار است که مراسم به این خوبی برگزار شد و پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال، ریاست سازمان ورزش، رئیس هیأت فوتبال استان البرز و پیشکسوتان فوتسال در این مراسم حضور  خوبی داشتند و یک مراسم خوب و در شأن و شخصیت معصومی برگزار شد.من در اینجا تشکر می‌‌کنم از  کمیته فوتسال ،مسئولان ورزش استان البرز و پیشکسوتان فوتسال.

وی در پایان گفت: مس با بازیکنان و کادر فنی که دارد و با حمایت همه  مجددا از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع خواهد کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید