صعود دشوار مس سنگون در بازی نفس‌گیر/ سوفات این بار گربه سیاه ایران نشد

صعود دشوار مس سنگون در بازی نفس‌گیر/ سوفات این بار گربه سیاه ایران نشد

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، در دیدار مرحله حذفی فوتسال جام باشگاههای آسیا از ساعت ۱۱:۳۰ امروز مس سنگون ورزقان به مصاف بانک بیروت لبنان رفت که در این دیدار ابتدا مسی ها با گل زیبای مهدی جاوید از روی یک ضربه کرنر از حریف خود پیش افتادند اما در ادامه غفلت از بازی تاکتیکی لبنانی ها باعث شد تا دو بار در همان نیمه اول دروازه علی صمیمی باز شود.

در نیمه دوم بازی مس فشار خود را بیشتر و بیشتر کرد اما تلاش‌های بازیکنان بانک بیروت با دوندگی بی امان باعث شد تا این تیم برتری خود را تا واپسین ثانیه‌ها حفظ کند اما در نهایت مس توسط مهدی جاوید گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد تا کار به وقتهای اضافی کشیده شود.

شاگردان دسوزا در نیمه اول وقت های اضافه اسیر توانایی فردی فرهاد فخیم شدند چراکه شوت سنگین کاپیتان آذری مسی‌ها را دروازه بان موفق بانک بیروت موفق به مهار نشد تا کار در این نیمه با برتری سه بر دو مس به پایان برسد.

بانک بیروت در نیمه دوم چند بار فرصت گلزنی به دست آورد اما دیرک عمودی دروازه به سود ایران کار کرد تا در نهایت این مس باشد که در یک بازی نفس‌گیر راهی دور بعد مسابقات می‌شود.

 گفتنی است سوفات بازیکن تایلندی بانک بیروت لبنان که همواره گربه سیاه تیم‌های ایرانی در جام‌های مختلف بوده در این بازی نیز بسیار خوب بازی کرد اما نتوانست مانع از صعود نماینده ایران شود.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید