طیبی:همیشه از روسیه، ایتالیا و اسپانیا پیشنهاد داشته ام/ غیرت اجازه همراهی در تیم ملی را نمی‌دهد!

طیبی:همیشه از روسیه، ایتالیا و اسپانیا پیشنهاد داشته ام/ غیرت اجازه همراهی در تیم ملی را نمی‌دهد!

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، بازیکن تیم ملی فوتسال ایران درباره تیم غیرت قزاقستان گفت: حضور در این تیم یکی از بهترین انتخاب های من بود و همچنین غیرت در رنکینگ جهانی بهترین تیم اروپا انتخاب شده است.

حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران  و باشگاه غیرت قزاقستان درباره شرایط تیم غیرت پس از تمدید با این تیم گفت: تمرینات تیم ما ۵ روزی است که شروع شده است و من هم خدا را شکر یک سال دیگر با این تیم قراردادم را تمدید کرده ام و امیدورام که در فصل جدید هم بتوانیم با این تیم موفق باشیم.

تیم های معتبری در مسترکاپ حضور دارند

طیبی درباره مسابقات تدارکاتی پیش روی تیم غیرت قزاقستان تا قبل از آغاز رقابت‌های لیگ این کشور گفت: تیم ما قرار است که تا قبل از آغاز لیگ قزاقستان، در تورنمنت مسترکاپ اروپا شرکت کند که در آن جا ۴ تیم مطرح دنیا حضور دارند که شامل، تیم لیسبون پرتغال (قهرمان دوره قبل لیگ قهرمانان اروپا)، اینتر مورسیا اسپانیا، بنفیکا پرتغال و تیم غیرت قزاقستان می‌شود. بعد از پایان این رقابت‌ها خود را برای حضور در سوپر کاپ آماده می‌کنیم.

در سوپر کاپ باید به مصاف اکتوویه برویم

او افزود: ۲۶ آگوست باید در سوپرکاپ با تیم اکتوویه قزاقستان بازی کنیم که قهرمان جام حذفی شده است و بعد از این دیدار باید خود را برای مسابقات لیگ قزاقستان آماده کنیم.

استعداد فوتسال ایران بیشتر از برزیل است

حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان درباره این که سطح کیفی بازی در لیگ فوتسال قزاقستان با لیگ ایران چگونه است بیان داشت: من همیشه گفته ام که استعداد فوتسال ایران از برزیلی‌ها بیشتر است. ما در ایران بازیکنان با استعداد زیادی داریم که هر کدام از انگیزه و نشاط بسیار بالایی برخوردار هستند.

قزاقستان لیگ خود را از روسیه الگوبرداری می کند

او درباره بازی در لیگ قزاقستان گفت: قزاقستانی‌ها لیگ خود را از روسیه الگوبرداری می‌کنند. وقتی من در روسیه بازی می‌کردم در آن جا برای تیم‌ها هر روز بازی برگزار می‌کردند و تیم‌ها هر روز باید در مسابقات شرکت می‌کردند و الان هم در قزاقستان شرایط به همین گونه است و ما در این جا هر روز بازی داریم.

سطح کیفی لیگ قزاقستان بسیار پیشرفت کرده است

طیبی بازیکن تیم غیرت قزاقستان درباره شرایط کیفی لیگ این کشور بیان داشت: شرایط لیگ قزاقستان خیلی بهتر شده است، به طوری که تیم ما تا سال‌های قبل همیشه قهرمان لیگ و جام حذفی می‌شد، اما دیدید که امسال جام حذفی را باختیم و این نشان می‌دهد که در این جا تیم‌ها دارند کار می‌کنند و روز به روز سطح کیفی بازی‌ها در قزاقستان افزایش پیدا می‌کند.

از روسیه، ایتالیا و اسپانیا همیشه پیشنهاد داشته ام

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران در پاسخ به این سوال که آیا هدفی دارد که به دیگر تیم‌ها بزرگ دنیا برود بیان داشت: بله من همیشه از دیگر تیم‌های بزرگ دنیا برای بازی کردن پیشنهاد داشته ام. از روسیه، اسپانیا و ایتالیا پیشنهاداتی را دریافت کرده ام.

غیرت قزاقستان یکی از بهترین تیم های اروپا است

او ادامه داد:، اما وقتی من می‌بینیم که تیم غیرت قزاقستان یکی از بهترین تیم‌های اروپا شده است و ما الان در رنکینگ جهانی یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر اروپا هستیم. وقتی این شرایط را می‌سنجم و مشاهده می‌کنم علاقه ام به این تیم بیشتر می‌شود و دوست دارم که در این تیم بازی کنم، زیرا همان طور که می‌دانید امکانات باشگاه غیرت قزاقستان بسیار عالی است این باشگاه چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ کیفی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.

جواد اصغری مقدم تیم بسیار خوبی را درست کرده است

حسین طیبی بازیکن سابق تیم گیتی پسند اصفهان درباره این که آیا مسابقات لیگ برتر ایران را دنبال می‌کند بیان داشت: وقتی در ایران بودم توانستم دو هفته اول رقابت‌های لیگ را تماشا کنم. من امسال تیم سن ایچ ساوه را خیلی خوب دیدم. این تیم با سرمربی جوان خود یعنی جواد اصغری مقدم موفق شده است که نتایج بسیار خوبی را کسب کند. وقتی من در مشهد بودم به اصغری مقدم بابت این تیم خوبی که درست کرده است تبریک گفتم و امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشد.

 

در تیم ملی ترکیبی از جوانان و با تجربه ها حضور دارند

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران درباره شرایط تیم ملی تا قبل از آغاز مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا گفت: تیم ملی امسال کار بسیار سختی را دارد. ما باید در مسابقات جام ملت‌ها شرکت کنیم که سهمیه جام جهانی است. تیم‌ها در این مسابقات با قدرت حاضر می‌شوند. ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی یک تیم بسیار خوبی را درست کرده که ترکیبی از جوانان و بازیکنان با تجربه است.

من به عنوان سرباز در تیم ملی همیشه به پوشیدن این پیراهن افتخار می کنم

او افزود: من ۱۰ سال است که در تیم ملی بازی می‌کنم و در این ۱۰ سال همیشه به عنوان سرباز در تیم ملی بوده ام و هر موقع که از من دعوت شده است، با افتخار پیراهن تیم ملی را بر تن کرده ام.

بعید می دانم به مرحله سوم تمرین تیم ملی اضافه شوم

طیبی در پایان صحبت هایش درباره این که قرار است ۱۷ مرداد ماه مرحله سوم اردوی تیم ملی آغاز شود و این که آیا به این مرحله از تمرینات تیم ملی می‌رسد یا خیر افزود: ما شرایط را با سرمربی تیم ملی بررسی کرده ایم و چون تیم ملی در فیفا دی بازی ندارد، من هم بعید می‌دانم که در این مرحله از اردو حضور داشته باشم. زیرا تمرینات ما در غیرت آغاز شده است و سرمربی من هم اجازه همراهی در تیم ملی را نمی‌دهد، اما سعی می‌کنم که در بازی‌هایی که در فیفا دی برگزار می‌شود، حضور پیدا کنم که برای من باعث افتخار است.

نظرات کاربران

نظر بدهید