عراقی زاده: بازی با شهروند بدون حاشیه می‌شود/ مایل به جدایی محمدی نبودیم

عراقی زاده: بازی با شهروند بدون حاشیه می‌شود/ مایل به جدایی محمدی نبودیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، محمدحسین عراقی زاد با اشاره به صدرنشینی تیم فوتسال گیتی پسند در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال گفت: باتوجه به اینکه مسابقات به صورت پلی آف برگزار می شود، دنبال این نیستیم که از الان صدرنشین باشیم! استراتژی ما امسال عوض شده است و این موضوع را به هیات مدیره و سرمربی تیم هم گفته ایم. هدفمان این است که با بهترین شرایط جلو برویم. البته چند بازیکن مصدوم داریم. حمید بی غم سرمربی تیم بر اساس داشته هایش پیش می رود.

تیم فوتسال گیتی پسند در هفته هشتم که پنجشنبه این هفته برگزار می شود باید به مصاف شهروند ساری برود. در بازی سال گذشته دو تیم در اصفهان اتفاقات عجیبی رخ داد و بین بازیکنان شهروند و تماشاگران میزبان درگیری شدیدی ایجاد شد. شدت این حاشیه ها به حدی بود که کار به تماس و گلایه مسئولان استان مازندران و اصفهان کشید.

عراقی زاده درباره احتمال تکرار اتفاقات بازی سال گذشته تاکید کرد: اتفاقات سال گذشته ناخواسته بود و ما هم آنرا محکوم و رسما عذرخواهی کردیم. امسال هم خود فدراسیون ناظر ویژه ای برای این بازی می فرستد و هم خودمان برنامه ریزی اساسی انجام داده ایم. ضمن اینکه ورودی رختکن های سالن پیروزی اصلاح شده و مشکلی پیش نمی آید. بازی امسال بدون حاشیه و تماشاگرپسند خواهد بود.

جدایی سپهر محمدی دروازه بان تیم گیتی پسند هم از این تیم قطعی شده و این بازیکن قرار است فصل آینده در یک تیم اروپایی بازی کند. این در حالی است که محمدی حدود ۸ سال در گیتی پسند بازی می کرد.

قائم مقام گیتی پسند در این خصوص گفت: دو هفته پیش بود که درخواستی از یک باشگاه اروپایی برای جذب محمدی به ما رسید. جلسات مختلفی با هیات مدیره و سرمربی تیم داشتیم. مایل به جدایی محمدی نبودیم ولی از طرف دیگر دوست داشتیم به لحاظ فنی و مالی پیشرفت کند. برای همین با جدایی این دروازه بان‌مان موافقت کردیم. رضایت نامه محمدی آماده است و بعد از بازی با شهروند صادر خواهد شد. در واقع بازی با شهروند آخرین بازی محمدی با گیتی پسند خواهد بود.

عراقی زاده درباره اینکه گیتی پسند از انتقال محمدی چقدر درآمدزایی خواهد داشت؟ یادآور شد: محمدی با ما قرارداد داشت و در این شرایط نمی توانیم دروازه داخلی بگیریم. پُست دروازه بانی در فوتسال حساس است و شاید بتوان گفت ۶۰ درصد بار تیم روی دروازه بان است. دو گلر جوان داریم ولی باید یک دروازه بان خارجی هم بگیریم. به هر حال باشگاه با این شرایط یک مبلغی را از محمدی یا باشگاه مقصد این بازیکن دریافت کرده است.

به گفته عراقی زاده، گیتی پسند مذاکراتی با یک دروازه بان اسپانیایی و دو دروازه بان برزیلی داشته که به زودی حضور یکی از آنها در گیتی پسند نهایی می شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید