غیاثی :دست ما در تعویض های هجومی بسته بود/ فرش آرا با داشتن کادری توانمند روز به روز بهتر می شود

غیاثی :دست ما در تعویض های هجومی بسته بود/ فرش آرا با داشتن کادری توانمند روز به روز بهتر می شود

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،  سید مهدی غیاثی جمعه شب در پایان دیدار این تیم با فرش آرای مشهد از سری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم اظهار کرد: در این دیدار خانگی به دنبال کسب سه امتیاز مسابقه بودیم.

وی افزود: تیم مقابل را آنالیز و بازیکنان خود را در این زمینه توجیه کرده بودیم، اما متاسفانه امروز ۲ بازیکن تاثیرگذار ما محمدحسین کوهستانی و جعفر نجفی حضور نداشتند و دست ما در تعویض های هجومی بسته بود و آن‌گونه که می خواستیم، نمی توانستیم در کارهای هجومی شرکت کنیم.

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم خاطرنشان کرد: نیمه نخست برای ما و نیمه دوم نیز، نتیجه برای تیم فرش آرای مشهد بود؛ ولی ما سه گل قطعی را نزدیم.

غیاثی بیان کرد: تیم فوتسال فرش آرای مشهد به هماهنگی خوبی دست یافته است و روز به روز بهتر می شود و امروز نیز در نیمه دوم نشان داد که تیم قابل اعتمادی می باشد.  

وی درباره علت باخت تیم قم در نیمه دوم در چند مسابقه این فصل خاطرنشان کرد: به بازیکنانی نیاز داشتیم که در این مسابقه ها آسیب دیده بودند و دست ما در تعویض ها بسته بود.  

وی در بخش دیگر سخنان خود، با تاکید بر اینکه تماشاگران از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند، گفت: از هواداران خوب قمی که همیشه در مسابقه‌های گوناگون حامی و مشوق این تیم بوده‌اند، تقدیر و سپاسگزاری می‌کنیم و ان‌شاءالله در آینده نیز در مسابقه ها فقط تیم خودشان را تشویق کنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید