محرومیت ۵ ساله کفاشیان و ترابیان هم لغو می شود؟

محرومیت ۵ ساله کفاشیان و ترابیان هم لغو می شود؟

به گزارش پایگاه خبری سیاره فوتسال با اعلام عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست تجدید نظر علی کفاشیان و عباس ترابیان به این کمیته رسیده است.

چندی قبل بود که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم محرومیت ۵ ساله از انجام فعالیت های مرتبط با فوتبال را برای علی کفاشیان رییس سابق فدراسیون و عباس ترابیان رییس سابق کمیته فوتسال صادر کرد. این حکم علاوه بر خود این دو مدیر سابق اعتراض برخی ارکان فدراسیون فوتبال را هم در پی داشت و به همین خاطر آنها درخواست تجدید نظر شان را به کمیته استیناف فرستادند.


مهدی دادرس عضو کمیته استیناف در این خصوص گفت: «درخواست تجدید نظر آنها رسیده و به زودی در این خصوص بررسی ها را آغاز می کنیم. آقای صالحی از این عزیزان خواسته تا به کمیته بیایند و ادله شان را بدهند و از خود دفاع کنند تا بتوانیم تصمیم گیری کنیم.»


کمیته استیناف چند روز قبل حکم محرومیت سنگین حیدر بهاروند و سعید فتاحی رییس سازمان لیگ و رییس کمیته مسابقات این سازمان را لغو و آنها را تبرئه کرد. حالا این احتمال وجود دارد که محرومیت ۵ ساله کفاشیان و ترابیان نیز لغو شود. باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ خواهد داد.

نظرات کاربران

نظر بدهید