مربی ارژن:قرار بود کمالی این فصل استراحت کند/حضور افضل در تمرینات مایه افتخار است/هفته به هفته در مسیر رشد و پیشرفت قرار داریم

مربی ارژن:قرار بود کمالی این فصل استراحت کند/حضور افضل در تمرینات مایه افتخار است/هفته به هفته در مسیر رشد و پیشرفت قرار داریم

ه گزارش پایگاه خبری سیاره فوتسال ،ناصر نعمتی مربی تیم فوتسال ارژن شیراز در خصوص شرایط این تیم در فصل جدید لیگ برتر و کسب نتایج دور از انتظار این تیم گفت: متاسفاته تیم ارژن بدلیل مشکلات مالی تمرینات و زمان آماده‌سازی پیش فصل را از دست داد و در این بین بدلیل بلاتکلیف بودن نتوانست بازیکنان کلیدی و اسکلت فصل قبل خود را حفظ کند. این شرایط و عدم جذب بازیکنان مناسب دست به دست هم داد تا شروع خوبی در ابتدای مسابقات نداشته باشیم.
وی همچنین از مشخص نبودن کادر فنی ارژن در دو هفته مانده به شروع مسابقات گفت و افزود: آقای حمید کمالی طی صحبت‌هایی که از اواخر فصل گذشته انجام داده بودند، قرار بود در فصل جدید به استراحت بپردازند و سکان هدایت تیم را به شخص دیگری واگذار کنند. ولی طی رایزنی هایی که انجام شد بالاخره ایشان راضی به ادامه همکاری با تیم شدند. به هر روی ایشان برای تیم ارژن زحمات زیادی کشیدند و اولویت اصلی کادر مدیریتی باشگاه ارژن حضور ایشان بر روی نیمکت مربیگری ارژن بود.
وی درخصوص شایعات تغییر سرمربی این تیم و حضور علی افضل در راس کادر فنی ارژن اضافه کرد: حضور مربیان بزرگی مانند آقای افضل در تمرینات تیم ارژن مایه افتخار کادر فنی و بازیکنان تیم است. آقای افضل پیش از دیدار مقابل سوهان محمد سیما قم چند روزی را میهمان شهر شیراز بودند و به دلیل ارادت بنده و آقای کمالی به ایشان و دعوتی که از ایشان انجام دادیم سر تمرینات ما حاضر شدند و تمرینات ما را نظاره کردند. البته این اتفاق جدیدی نیست و در گذشته و زمانی که در لیگ یک حضور داشتیم هم آقا ناظم الشریعه در تمرینات ما حضور پیدا کردند.
وی ادامه داد: به هر حال ارژن همیشه تیمی مقتدر است و ما نیز بر اساس برنامه‌ریزی که انجام دادیم هفته به هفته در مسیر رشد و پیشرفت قرار داریم. ما تمرینات را دیر آغاز کردیم و روند جذب بازیکنان نیز در زمان کمی انجام شد. این شرایط برای تیمی که زمان کمی کنار هم بودند و اکثرا جوان هستند طبیعی است. امیدواریم در ادامه نتایج ما بهتر شود تا دل هواداران ارژن را شاد کنیم.

نظرات کاربران

نظر بدهید