همتی :علیرغم پیشنهادات متعدد در دریژنو ماندم/ بدون بازیکن ملی پوش دنبال موفقیت هستیم

همتی :علیرغم پیشنهادات متعدد در دریژنو ماندم/ بدون بازیکن ملی پوش دنبال موفقیت هستیم

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ،  معصومه همتی درباره نخستین دیدار تیمش در لیگ بانوان برابر دختران کویر مس کرمان که به شکست خانگی دریژنو انجامید اظهار کرد: با توجه به این که حامی مالی قدرتمندی نداشتیم از بازیکنان بومی و جوان در ترکیب دریژنو استفاده می‌شود.  دریژنو نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشته است و امسال می‌تواند سال متفاوتی برای ما در مقایسه با فصل گذشته باشد.

او ادامه داد: در بازی با دختران کویر ۳ بازیکن اصلی ما شامل هانیه علیمردانی که بازیکن مهم و کلیدی ماست به همراه فاطمه عیدی وند و راضیه علیمردانی به دلیل مسابقات آموزش و پرورش نتوانستند تیم ما را همراهی کنند و غیبت آن‌ها به دریژنو آسیب زد به طوری که دست مربی بر روی نیمکت بسته بود.

کاپیتان تیم فوتسال دریژنو فرخ شهر عنوان کرد: بازه سنی بازیکنان ما شامل متولدین ۷۱ تا ۸۳ است. اغلب بازیکنان ما بسیار جوان هستند و تیمی هستیم که بدون بازیکن ملی و بدون ستاره شاخص، به دنبال موفقیت تیمی هستیم و به شخص وابسته نیستیم. بازیکنان با انگیزه‌ای داریم و در بازی با دختران کویر هم این انگیزه را نشان دادیم.

همتی در ادامه گفت: با توجه به دومین سال حضوردر لیگ، تیم باتجربه‌تری نسبت به سال قبل داریم. سال گذشته از همین تیم دختران کویر ۱۱ گل دریافت کردیم اما امسال برابر این تیم در حالی ۳ بر یک بازنده شدیم که در نیمه اول یک بر صفر پیش بودیم و این نشان می‌دهد دریژنو نسبت به فصل قبل پیشرفت کرده است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا پیشنهادات خود را از تیم‌های بزرگتر رد کرده و در فرخ شهر مانده اظهار کرد: از زمانی که دریژنو کار خود را از پایین‌ترین سطح آغاز کرد بخشی از این تیم بوده‌ام و امسال نیز با وجود پیشنهاداتی که از سایپا، نامی نو و پارس آرا داشتم احساس کردم تیم به من نیاز دارد و ترجیح دادم به دریژنوکمک کنم.

نظرات کاربران

نظر بدهید