پوربهبهانی :سیاست باشگاه جوانگرایی و بومی‌گرایی است

پوربهبهانی :سیاست باشگاه جوانگرایی و بومی‌گرایی است

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال ، سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت آبادان با بیان این که سیاست باشگاه جوانگرایی و بومی‌گرایی است، گفت: ۹۸ درصد ترکیب تیم خوزستانی است.
خدیجه پوربهبهانی در خصوص عملکرد تیمش در هفته اول لیگ برتر فوتسال کشور برابر تیم رهیاب، اظهار کرد: بازی خوبی بود و با توجه به این‌که تیم ما خیلی دیر بسته شد و تا هفته آخر در حال جذب بازیکن بودیم در دقایقی از بازی عدم هماهنگی مشهود بود.در شش دقیقه اول، بازی در دست تیم ما بود و گل اول را هم   به ثمر رساندیم. در  نیمه دوم نیز نسبت به نیمه اول نسبت به حریف بهتر ظاهر شدیم. 
وی افزود: تیم رهیاب به خاطر این‌که اسکلت تیم خود را حفظ کرده و تمرینات خود را زودتر ماشروع کرده بود به هماهنگی اولیه رسیده بودند و همین باعث شد در نهایت برنده این دیدار باشند.
سرمربی تیم فوتسال پالایش نفت آبادان درباره دومین دیدار تیمش برابر پویندگان نیز گفت: با توجه به این‌که تیم ما جوان‌ترین تیم لیگ برتر و تیم پویندگان هم تیم خوب و با تجربه‌ای است، انتظار می‌رود که بازی خیلی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم. تیم نفت انگیزه مضاعفی برای بازی روز جمعه دارد و با توجه به  تمریناتی که در حال برگزاری است، امیدواریم نتیجه خوبی در این بازی برای تیم ما رقم بخورد.
وی درباره هدف باشگاه از حضور در لیگ برتر فوتسال بانوان، عنوان کرد: سیاست باشگاه جوان گرایی و بومی گرایی است که در راستای اهداف کادر فنی  تیم نیز است.
پوربهبهانی درباره ترکیب تیمش نیز گفت: یک تیم جوان و بومی داریم و ۹۸ درصد ؜تیم خوزستانى است.

نظرات کاربران

نظر بدهید