چرایی عدم توفیق لک در شهروند

چرایی عدم توفیق لک در شهروند

به گزارش سایت خبری سیاره فوتسال، پس از گذشت ۴ هفته از مسابقات لیگ برتر فوتسال از گوشه و کنار باشگاه شهروند ساری خبر‌هایی به بیرون درز پیدا کرده است مبنی بر این که رضا لکسرمربی این تیم از سمت خود استعفا کرده است. حال نکته جالب توجه این جا است که شهروند ساری باید روز جمعه هفته جاری در سالن سید رسول حسینی شهر ساری به مصاف تیم قدرتمند و با انگیزه مس سونگون برود که او هم پس از دو شکست متوالی در برابر حریفان خود تا دندان مسلح به ساری می‌آید.

رضا لک سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری فصل گذشته در تیم گیتی پسند حضور داشت و همچنین توانسته بود با این تیم چندین عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را به دست آورد و بعد از آن که این فصل به تیم گیتی پسند پیوست برخی گفتند که لک با کارنامه خوبی که از خود در گیتی پسند بر جای گذاشته است حتماً می‌تواند در شهروند هم موفق و سربلند باشد.

اما مطلبی که این روز‌ها ذهن اهالی فوتسال در ساری را به خود مشغول کرده است این مسئله است که چرا رضا لک با آن سابقه درخشانی که از خود در تیم گیتی پسند اصفهان بر جای گذاشت، هنوز نتوانسته است که جای پای خود را در تیم شهروند محکم کند.

شهروند ساری در این چهار هفته‌ای که از مسابقات لیگ برتر در فصل جدید گذشته است، با دو باخت، یک برد و یک مساوی در رده ۱۱ جدول رده بندی رقابت‌ها قرار دارد.

منبع:

نظرات کاربران

نظر بدهید