کمالی: حضور ما در انتهای جدول لیگ فوتسال طبیعی است

کمالی: حضور ما در انتهای جدول لیگ فوتسال طبیعی است

به گزارش پایگاه خبری سیاره فوتسال ،حمید کمالی درباره سه باخت تیم ارژن در سه هفته ابتدایی لیگ برتر فوتسال و حضور این تیم در انتهای جدول رده بندی گفت: اهل فن و کارشناسان می دانند علت نتایج ضعیف تیم ما چیست. تیم ما دیر بسته شد و خیلی دیر کارش را شروع کرد. ضمن اینکه اسکلت اصلی تیم حفظ نشد. ما با یک تیم کاملاً بی تجربه که اکثر بازیکنانش را رده سنی جوانان و امید تشکیل می دهند، وارد لیگ شدیم. انسان باید واقع بین باشد. با این شرایط، نتایج ما در لیگ و جایگاهمان در جدول کاملاً طبیعی است.

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز ادامه داد: امسال نمی خواستم در تیم ارژن بمانم اما روزهای آخر با اصرار آقای کریمی دوباره هدایت تیم را قبول کردم. شاید اگر زودتر می آمدم نمی گذاشتم بازیکنان اصلی جدا شوند و اسکلت تیم را حفظ می کردیم. من کمتر از هفت روز تا شروع لیگ تیم را تحویل گرفتم و زمانی برای آماده سازی نداشتم.

کمالی خاطرنشان کرد: علاوه بر مشکلات بالا، یکی دو بازیکنی که رویشان حساب کرده بودیم و می توانستند به ما کمک کنند، مصدوم شدند. امیدوارم آنها زودتر تیم را همراهی کنند. می دانیم کارمان بسیار سخت است چون اکثر تیم ها خوب بسته شده اند. فکر می کنم تعطیلات لیگ به ما کمک می کند تا شرایط را بهتر از قبل

نظرات کاربران

نظر بدهید